Marina Mironova 22let livani - OBMANSICA

ZDRASTVUJTE KTO ZNAET OBMANSICU MARINU MIRONOVU IZ GORODA LIVANI, EI 22 GODA ONA VIMANIVAJET ZZ KREDIT U PARNEI I PREDLOGAET INTIM USLUGI ZA DENGI KTO EJO ZNAJET LUDSE NESLITE EI KREDITI ONA TAK OBMANULA MNOGIX I NEVERTE EJ PRO INTIM USLUGI ONA VSJO VROT, ONA SNACALA PISET CTO POZALUSTA SKINJ MNE KREDIT XOTJABI ZA 99SANTIM I TOGDA MI VSTRETEMSJA ONA TAK VIMOGAET KREDITI.
kto popalsa na ejo razvod prosiba soobsite mne 28253282 budem zavaditj delo na etu obmanssicu uze est 2 ludei katorije soglasni napisatj na ejo zajavu, 28253282

D

I iii2 28.02.2013

baidos, ka jums nav jēga rakstīt iesniegumu - jo pirmkārt intīmpakalpojumi nav oficiāla profesija, par to netiek iekasēti nodokļi, tāpēc arī nav nekādas garantijas un aizsardzības no likuma puses
otrkārt kas tā par tādu bildi tur pievienota, vai tā būtu tā 22 gadīgā? ir jau visādi brīnumi redzēti, bet nu diezgan droši ka tai meitenei bildē drīzāk ir kādi 12 gadi, negribu aizvainot, bet ar tādu bildi pret jums pašiem vēl var sākties pretenzijas

turklāt krāpniekiem nav raksturīgi sūtīt savu bildi jebkurā gadījumā

Ausainītis 28.02.2013

Priekš Līvāniem 99 santīmi ir liela nauda, parasti šādas mamzeles sevi piedāvā par lēto aliņu.

A Anzhelika 28.02.2013

Позор тому неграмотному, тупому "человеку" который написал эту чушь.Просить или не просить у мальчиков кредит это её личное дело, она же не заставляет их с ножом у горла что бы ей пополнили кредит?! По поводу половых связей... тебе то что? мальчики не дают? А вообще иди лечись или учись.

A Anzhelika 28.02.2013

Ausainītis, тебе то откуда знать? Сам проверял?

Ausainītis 28.02.2013

Да, я из соседней деревни.

A Anzhelika 01.03.2013

Ausainītis, молодец, а я родом из Этой деревни. Эту девочку переодически вижу когда приезжаю к родственикам. Ничего плохого сказать не могу. (как и про других тоже)

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )