www.sudzibas.lv Maria Toys Slikts serviss, krāpšana

Maria Toys - Slikts serviss, krāpšana

Čekus nedod, pat tad, kad paprasi, saka, ka, ja kaut kas notiks ar preci, droši nāciet (to saka pati veikala īpašniece) , bet, kad tā arī notiek, tad viņa prasa čeku, jo bez čeka neko nevarot darīt.
Otra situācija, kas notika tieši ar šī veikala īpašniece manai paziņai, kura vēlējās iegādàties meitiņai botas, bet pati nedzīvo Rīga, palūdza veikala īpašniecei atlikt izmēriņu un aizbrauca pakaļ savai meitai, atgriežoties apavu vairs nebija, tāda burvīga attieksme.

Z

M Marija333 20.08.2018

Labdien! Uzrakstiet ludzu man PM! Loti gaidisu

I Inese Stepanova 03.09.2020

Labdien,diemžēl arī es saskāros ar diezgan nepatīkamu situāciju. Vēlējos meitai iegādāties magic Box kasti ar dažādām lietiņām. No sākuma komunikācija ar šīs firmas pārstāvi noritēja ļoti raiti. Paciņu ar nelielu kavēšanos saņēmu,bet trūka viena lietiņa. Par ko informēju pārstāvi,lieki piebilst,ka šoreiz komunikācija nenoriteja tik raiti. Solīja pārskaitīt naudu atpakaļ,tā kā neko nesaņēmu,turpināju par sevi atgādināt,tad nu sekoja dažādas atrunas,bet solīja,ka noteikti atskaitīs atpakaļ.Tā ir pagājis gandrīz mēnesis bet neko neesmu saņēmusi.