www.sudzibas.lv Margueritte Редкая хамка

Margueritte - Редкая хамка

Не рекомендую что-либо покупать у Margueritte, если конечно не хотите окончательно испортить себе настроение и приобрести в догонку к покупке огромный воз негативных эмоций. Дамочка эта - хамка редкая

P

D Dace 05.01.2010

А что в этом магазине продают?И где он находится?

S Stina 12.01.2010

С ней не стоит иметь дело не только на аукционе. Недалекая базарная баба, для которой торги только повод с кем-нибудь полаяться, если она не погрызется с кем-то, она не уснет. Наверное, вечная беременность заставляет ее повышать за счет других свою низкую самооценку, потому и хамит.

B BM 15.02.2010

Esmu daudzkārt iepirkusies piē šīs pārdevējas gan veikalā, gan caur izsolēm.lv - vienmēr tiku apkalpota laipni, prece jauka, cenas labas, kādreiz piedāvā atlaides. Nepiekritu. Droši vien kā pircējs pret veikalu, tā arī veikals pret pircēju. Turklāt izsoles un veikalu vairāki operatori apkalpo - vienu reizi ar mani operatore arī nebija laipna. pasūdzējos un viss tika atrisināts, atvainojās man.
Bet par grūtniecību - no comments. Laikam, Stina pati nevar pie bērniem tikt aiz savas žults, skauž.

L LauraLigere 09.03.2010

nepieklājīga, rupja (piedodiet)mātīte - vislabāk apiet pa gabalu!

U Uldis 20.03.2010

'Seit var redzet vinas rupjos komentarus pie negativajiem vertejumiem, kur klients pasaka ko doma - http://www.izsoles.lv/view_public_profile/552/show_ratings/

H HugoDjego 20.03.2010

Es no viņas gribeju pirkt kleitu, bet mani mulsinaja tas, ja gadijuma man tas izmērs neder, tad atpakaļ nebūs nekāda sūtīšana! Un mēs sastrīdējāmies :)
Katrā ziņā ļoti emocionāla sieviete :)

M MarikaŠeptunova 26.05.2010

Pievienojos visiem komentāriem, izņemot Elīnu(šķiet, ka nekādas Elīnas nav, pati jau sevi šī Marguaritte slavina).Rupja bāba, -tādus izteicienus neesmu dzirdējusi pat no morāli pagrimušām personām! Portālā 5santimi.lv tika bloķēta par šīm rupjībām uz visu laiku.Tagad savu žulti izmet izsoles.lv.Cik jābūt pagrimušai sievietei(jaunai!!!), lai būtu uz visu un visiem tik šausmīgi niknai! Un, vēl audzina divus bērnus!Šausmas!!!

K Klients 07.01.2011

Pilnīgi slima sieviete. Gadījās, ka viņa bija kliente mūsu kompānijai. Neapmierinātībā un negatīvisms bija jūtams uzreiz, lai gan tam nebija iemesla. Cerams, nekad vairs neapkalposim šo slimo personu.

K klaudija 09.03.2011

Tāda krāpniece, ka maz neliekas, sataisījusi nekaitāmus profilus un nikus, slēpjas, lamājas, kauns par tādu sievieti, kas ir arī māte.

/personīgi dati izdzēsti/

Lai nevienam nenākas uzķerties!