www.sudzibas.lv Margots Lasmanis Dzīvokļa bojāšana/demolēšana

Margots Lasmanis - Dzīvokļa bojāšana/demolēšana

Šis īrnieks sabojās/demolēs Jūsu dzīvokli, neatkarīgi no tā vai tā būs īstermiņa vai ilgtermiņa īre.
Cilvēkam ir problēmas ar alkoholu un narkotikām. Dzerstiņi naktīm un policijas pieaicināšana, lai ieviestu kārtību.
Tiks izdarītas tādas lietas, kā paziņojumu noraušana no ēkas ārdurvīm, paklājiņu izspārdīšana, virtuves virsmas saskrāpēšana, virtuves izlietnes saskrāpēšana, sienu noliešana ar dzērieniem, stiklu izšķaidīšana pa visu virtuvi, aizkaru nosmērēšana ar asininīm, galda virsmas sabojāšana/saskrāpēšana.

J

S Spuris 21.06.2023

Tak uz feisa jau redzams kas par kadru ir.Nav saprotams kapēc vspār tādiem tiek izīrēti dzīvokļi. Pie tam viņa vārds jau arī sava veida kods uz dzīvi : Margots,izlasot no otras puses - Sto gram.