www.sudzibas.lv Margarita Kirillova Brīvības iela 72 K-2-39 Melo par izīrējamā dzīvokļa stāvokli

Margarita Kirillova Brīvības iela 72 K-2-39 - Melo par izīrējamā dzīvokļa stāvokli

Margarita Kirillova - brīvības ielas 72 k2 dzīvokļa 39 īpašniece liek sludinājumus internetā - facebook vidē mērķējot uz jauniešiem. Mēs gribējām dzīvokli izīrēt jo šķita labs piedāvājums, mēs uzdevām jautājumu par kaitēkļu vai pelējuma esamību dzīvoklī un saņēmām atbildi ka nav ne kaitēkļu ne pelējuma. Pēc līguma parakstīšanas saimnieces vainas dēļ ievākties nevarējām noteiktajā datumā, kā arī pat 10 dienas vēlāk. Turklāt atklājās ka dzīvoklī ir pelējums un kaitēkļi - blaktis. Pēc civillikuma 1440. Panta - mēs tikām maldināti un nekad nebūtu iesaistījušies darīšanās ar šo melīgo dāmu. Viņa netaisās mums naudu atgriezt, ir nobloķējusi mūsu iespējas ar viņu sazināties. Brīdinājums citiem ar šo dāmu darīšanās ne ielaisties, jo viņa ļoti daudz melo. Kad radām bildes no viņas dzīvokļa mums stāsta ka tas neesot viņas. Kad viņai priekšā uz dīvāna ir blaktis, kuras ļoti labi var redzēt un ir liecinieki kas atzīst ka tās ir blaktis - tāpat stāsta ka kaitēkļu nav.

Zelda 26.01.2021

Dzīvokli uz vietas neapskatījāt pirms līguma?

S Sm102 27.01.2021

Apskatījām, bet tajā brīdī tur bija daudz cilvēku un blaktis ļoti labi slēpjas.
Diemžēl par blaktīm uzzinājām tikai pēc līguma parakstīšanas, dienā, kad mums jau būtu jāievācas - satikām iepriekšējos īrniekus un viņi pateica. Attiecīgi mēs meklējam kā pārbaudīt un dzīvoklī iekšā nevācāmies. Un Jup, drīz vien 100% uzzinājām ka ir viņas 😫

Life_is_life 26.01.2021

Superlime atslega

S Sm102 27.01.2021

Atslēgu nodevām atpakaļ saimniecei, jo mēs neko no viņas nevaram prasīt, kamēr atslēga nav atdota atpakaļ.
Bet viņa vispār ir nobloķējusi manu nr. Uz tiesu diez ko iet negribas - nervi tā jau sabeigti.
Vienīgais ko gribu ir brīdināt citus lai šai kundzei uz vārda netic.