AtrisinātaMarels Būve SIA - Cilvēku nodarbināšana citvalstu apakšfirmās - Krāpšana

Arī, es vēlos vērst uzmanību uz firmu " SIA Marels Būve " - atver katrā jaunā objektā - jaunu firmu - protams, ne latviešu, bet Igaunijas firmu, latvijai nevienu nodokli nemaksā:) iepriekšējā objektā atvērtas firmas nosaukums bija - " outdoor activity solutions ", jaunajā objektā atvērtās firmas nosaukums - ulysses tehonloogies ou. Iepriekšējā objektā, kad mans vīrs tur strādāja - Limbažu sporta hallē, algu maksāja labi - pat mani paaicināja, un ļāva strādāt - un piepelnīt vēl vairāk naudiņu, kuru arī piemaksāja klāt mana vīra algai:) šoreiz otrajā objektā, Limbažu dienesta viesnīcā, kura atrodas (sporta ielā 3) , ļoti čakarē ar naudām - cilvēks saslimst, paziņo tiešajai vadībai - bet viņi gudrinieki, dienā, kad jāizmaksā avanss (avanss ienāk 10. Datumā) 200€ avansa vietā, izmaksā 100€, aizbildinoties ar to, ka lūk - neejot uz darbu. :) kā mēs runājām ar vīru - varēja jau atvērt zilo lapu, bet kāda jēga - ja tu neskaities strādājošs cilvēks Latvijā, bet gan Igaunijā. 😁💪🏽 kā parasti algai arī šomēnes bija jāienāk 25. Datumā - alga nav bijusi, un mans vīrs pateica - ja nav naudas, viņš arī neiet uz darbu. Beigās šodien saņemam ziņu, ka viņš ir atlaists, un algu saņems 10. Datumā tad, kad visi pārējie saņems avansu. Es saprastu, ja mans virs nebūtu uz darbu aizgājis 23,24 vai jeb kurā citā datumā pirms algas, un tad viņu atlaiž, un algu izmaksā pēc noteiktā perioda, bet reāli, kad cilvēku atlaiž - pēc algas datuma - manā uzskatā, algai bija jāienāk. Vienīgais risinājums ko redzu - par cik šī objekta pasūtītājs ir Limbažu novada pašvaldība, doties uz Limbažu novada pašvaldību - un runāt ar viņiem, pastāstīt - par šiem " kreisajiem " līgumiem, kurus " Marelsbūve " slēdz ar cilvēkiem, 'kuri iet pieteikties darbā:) ceru, ka atlikušo naudu saņemsim - un viss būs kārtībā. Bet noteikti neiesaku - stāties šinī firmā - kurā cilvēku - neuzskata par cilvēku. :) ) ) ) ) nav jau brīnums, ka daudzi no šis firmas aizbēg 😁

Sūdzība veiksmīgi atrisināta aaguciss 16.06.2022