Mareks Pikevics - santehniķis - Krāpniecība

Mareks Pikevics, uzmanieties no tādiem Mutes braucējiem, kā viņš. Smalki apstrādā.
Uzbūra burvīgu ainu, kā vajadzētu, ko tik viņš var izdarīt. Noslēdzām līgumus, samaksājām priekšapmaksu pret parakstu. Atsūtīja demontētāju, darbi aizgāja, mums sūdzību nebija. Pats Mareks solījās nākt, kad grīda būs izžuvusi. Un ar to arī normāla sadarbība beidzās. Tad viņam bēres tantei, tad atkal dzimšanas diena jāsvin. Materiāli netika piegādāti pat uz pusi solītā ( lielas aizdomas, ka tie paši ir zagti, bet cenas pielīdzinātas veikala cenām- bez čekiem protams). Par logu paņēma priekšapmaksu pasūtīšanai, arī līgumu ar firmu iedeva, taču kad pēc pāris dienām nekādas darbības nenotika zvanījām uz šo firmu. Viņiem pirmā dzirdēšana - kāds pārsteigums!
Pats Mareks sazinājās tikai pa telefonu, prasot atkal un atkal naudu. Pats reāli nostrādāja pusdienu. Kad līguma termiņš beidzās sākās konflikti. Mēs palikām vainīgi, jo laužam līgumu - saprotiet, gribas taču nokārtot dabiskās vajadzības! Savu naudu tā arī neesam vairs redzējuši un Mareku arī ne. Diemžēl šo to no savām mantām arī vairs neredzam, taču kā pierādīt?, neviens pie rokas nav pieķerts.
Viņa tel nr. 27740299 taču viņam patīk zvanīt no numura, kas neuzrādās

I

V Vitaberz 14.11.2012

Nepiekrītu, man uztaisīja remontu ļoti kvalitatīvi, bija aizkavējumi darbā, bet mana vaina arī bija, jo man arī bija savas problēmas, kuru dēļ vajadzēja atcelt remontdarbus uz pāris dienām. Savukārt viņš dažreiz nevarēja atbraukt. Zinu, ka viņam ir daudz citu objektu un ar viņu strādā daudz profesionālu darbinieku, jo viss izpildīts kvalitatīvi un ar prātu. Esmu apmierināta ar remontu savā dzīvoklī. Uz šo saiti biju iegājusi iepriekš, jo bija dažas aizdomas, bet tomēr nolēmu turpināt iesākto remontu, tagad gribu pateikties šim cilvēkam. Bet tiem, kas rakstīja augstāk...ir jāpadomā, varbūt viņu vaina arī tur bija!? Kaut kā savādi pat rakstāt - Kad līguma termiņš beidzās sākās konflikti. Mēs palikām vainīgi, jo laužam līgumu. Kā var lauzt līgumu, ja tā termiņš beidzās? Man liekas, ka Jūs līdz galam visu neesat izteikusi. Manas liekas, ka Mareks nav krāpnieks.

A Anita Zabrocka 17.05.2013

Pilnīgi piekritu. Mareks Pikevics ir krāpnieks. Veicot dzīvokļa remontu vajadzēja nomainīt siltuma radiatorus. Caur reklāmas portālu ss.lv atradu santehnikas meistaru, kas varēja veikt šo darbu. Pirmo reizi meistaram Marekam piezvanīju 14. aprīlī pa tel. 28727170 un sarunāju tikšanos. Tajā pašā dienā vakarā atbrauca meistars un tika apspriestas santehnikas remonta detaļas. Meistars pieprasīja man 140 Ls ar norūnu, ka nauda tiks iztērēta santehnikas būvmateriāliem, tomēr nekādu čeku vai garantijas vēstuli man neiedeva. Pēc tam meistars pazuda un sazināties ar viņu nebija iespējams, naudu neatgrieza.

I Igorss 11.10.2013

Абсолютно непрофессиональный, наглый тип. Берёт деньги на материалы и затем привезя часть, пропадает ссылаясь на неотложные дела и объекты. Исправляя сделанные косяки включает их в смету как дополнительные работы! После расторжения устного договора, оставшуюся сумму денег 800 лат не вернул и на телефон не отвечает. Тот же номер - 28727170. Полиция не видит в этом состава преступления! Реальный мошенник. Закупает материалы в дорогих магазинах (Saninstal), где видимо, имеет часть скидки себе и продавцу.

V Vitaberz 06.05.2014

Мы знаем этого Игоря которому хенка была кривая ...которую надо под стену ставить. Не заплатил за работу, не заплатил за транспортные. Просил подписать бумагу после договорённостей на всю работу если не сделаете за 3 дня то в день - 200 лат, от чего мы бригадой отказались. А на том этапе были сделаны работы по батареям за которые получили только 50 процентов ...и так же не оплачены доп. работы по сборке алюминиевых батарей и работа по снабжению... На что этот не порядочный человек отказался платить .
Ещё мы встретили тех кто у вас еще работал, которые тоже ушли без оплаты труда и возмущались про то какой вы человек... И покупаем мы качественный материал с сертификатами от ES производителя по очень хорошим скидкам. Мы придерживаемся гарантийным условиям и отвечаем за сделанную работу. А ни как у вас на даче - все из MADE IN CHINA.
Всем не угодишь. Всегда найдутся клиенты, которые ставят в приоритет не качество а расходы.

Ахаха))) Ксения888 нечаянно спалилась))) Марек- сидевший мошенник, перелогинься!