www.sudzibas.lv Mareks Nemaksātājs

AtrisinātaMareks - Nemaksātājs

Beidzot esmu saņēmies un uzrakstīšu savu bēdu par vienu EX draugu kas mani piedirsa pa pilnu rubli.
Stāsts būs par automašīnu kuru es draugam pārdevu ar pēcapmaksu.

Tas notika 2013.gada 23 decembrī kad Mareks, meklēja A/M ar ko pārvietoties, jo viņa automāšina nonāca citās rokās, bet tas ir cits stāsts. Viņš atnāca un jautāja vai nav kādas automašīnas , ko iegādāties manā auto placī nebija nevienas automāšinas ko viņam piedāvāt un kā LABAM (bijušjam) piedāvāju savu automašīnu Škoda Octavia. Viņam tajā brīdī nebija naudas ko samaksāt un tajā brīdī viņam nāca bankas virsū par kredīta nemaksāšanu un es nācu pretīm un piedāvāju savu A/M uz pēcapmaksu. Viņš piekrita, bet teica kad uz viņu nevar reģistrēt, jo nāk bankas virsū tad piedāvāja piereģistrēt uz savu māti Māra. Par apmaksu vienojāmies kad man atlīdzinās divu trīs mēnešu laikā kā ienāks alga, bet tas nenotika.
Tad viņam sākās:

Maksātnespējas process
Notikums: 12.02.2014. Maksātnespējas procesa pasludināšana, bankrota procedūras uzsākšana, administratora iecelšana maksātnespējas procesa lietā 10.02.2014.
Ieraksts izdarīts: 12.02.2014
Bankrota procedūras īstenošanas termiņš:
Notikums: 23.09.2014. Saistību dzēšanas procedūras pasludināšana 15.09.2014
Notikums: 09.11.2016. Maksātnespējas procesa izbeigšana 07.11.2016

Pagāja četri mēneši rakstīju kad būs un tad sāka mētāties ar solījumiem kad ienāks tad samaksās. Pagāja gads un nauda vēl nebija kontā. Man aug procenti SWED bankā, jo mašīnu biju nopircis no patēriņa kredīta. Rakstīju katru mēnesi lai man sāk skaitīt naudu, bet izvairījās no atbildēšanas. Pēc gada solīja ielikt reklāmā un sākt tirgot to A/M, bet pārdošana viņam negāja, jo ja pārdotu nebūtu ar ko pārvietoties tapēc nebija intereses pārdot. Pagāja otrs gads naudas kā nebīja tā nebīja un saka man kad vēl divi maksājumi valstij un sāks maksāt, bet tie ar bija tikai pliki solījumi. Lūk citāts no viņu rakstītā e-pasta man par maksāšanu:
Es neko neignorēju, dzīvoju tā ka knapi savelku visu kopā, kā jau teicu vienu no lietām pārdošu tad nerēķināšos, tagad sāku te jaunu projektu un ja neies tirdzniecība tad sākšu maksāt pa daļām.
Šis e-pasts bija 2015 gada 1 decembrī.
un nākamais e-pasts man sekoja 2016.gadā jūlija mēnesī, jo es viņam nosūtīju līgumu lai paraksta par radītiem man zaudējumiem, bet lūk kāda bija atbilde:
Kas tas par līgumu nepareizi sastādīts, pirmkārt man mamma neko tādu neparakstīs un es ne tik jo nemaz nedrīkstu man ir maxāt nespēja, tu iekļauj punktus ka neatbildi par stāvokli un saki maxā pročus, nomierinies naudu atdošu drīzumā...
Labi, tad sarunāju tikties un tikāmies jūlijā un teica kad mašīna viņam tagad ir servisā krāsojās, bet teica kad dzīvo knapi galus savelk kopā, tas likās dīvaini. Tikšanās reizē paliku ar plikiem solījumiem. Tad nosūtīju ar jautājumu lūdzu noņem no uzskaites un iedod maniem draugiem un tie palīdzēs ātrāk pārdot, bet lūk kas sekoja no viņu puses:
1.07.2016. atbildēja MAREKS. Nav opciju to izdarīt ar mammu un es nemeloju, izskatās ka par jūliju varētu arī atdot. Es nekad neesmu no tā atteicies katrā ziņā... Tad es sazinājos ar CSDD un noskaidroju kad A/M jau 20.06.2016.gadā ir noņemta no uzskaites un ielikta SIA NORD AUTO, bet varbūt bija ieķīlājis to man neteica. Labi no viņš noliedza un teica kad kādas muļķības es te stāstu kad mašīna nav noņemta un braukā. Labi ja melo tad melo pa lielam. Pienāca brīdis kad es ielīdu CSDD mājas lapā un ieraudzīju kad A/M jau ir cits īpašnieks, bet man nav no Mareka nekādas ziņas kad mašīna ir pārdota un naudu es vēl nesaņēmu tas man likās dīvaini. Mašīna tika pārdota 14.10.2016. un es jautāju mašīna pārdota un piereģistrēta uz jauno īpašnieku un tad man raksta sekojošu tekstu:
Pārdots un parakstīts ir divas dažādas lietas
Es neiebraucu, bet labi. Īsāk sakot par ato viņš man samaksāja decembri pēdējo maksājumu. Kopā Mareks man nemaksāja 36 mēneši un saka kad nav radījis man zaudējumus.
Tagad kad es prasu lai man samaksā radītos zaudējumus viņš man saka kas man apmaksās mašīnas remontu kas radies braukājot, es biju uz pakaļas. Pirms pārdošanas 22.11.2013. es pats personīgi CSDD izgāju apskati un man nebija aizrādījumi, bet burtiski pēc 2 mēneši man raksta kad baigā tāme par remontu. Protams kad firma maksā tad servisā pasaka visu mainiet utt. Pazīmēties noteikti gribēja. Labi ja redz kad dārgi remontā nevajadzēja tad remontēt ,jo vēl nebija samaksājis varēja mierīgi man atpakaļ atdot, bet nebūtu citur dabūjis tādu auto un uz tādiem noteikumiem.
Visus šos trīs gadus es nemanīju kad viņam grūti būtu gājis, jo bija ceļojumi, naktsklubu dzīve,utt.
Man šķiet kad viņa māte ar nezin kad viņš ar mani ir tā rīkojies. Visus šos trīs gadus man tikai solīja un solīja. Īstenībā viņš ir liels solītājs un afērists.
Lūdzu izvairieties no šāda cilvēka, bet ja piedāvā Jums iesaistīties kādā biznesā apsveriet kādu citu cilvēku, bet ne šo partneri.
Lūk varat vairāk palasīt: http://www.diena.lv/raksts/sestdiena/tema/ierau...iramida-14165221

Marekam dodu iespēju atmaksāt man radītos zaudējumus. Vēl viņam palūgšu par rupjibam, ko regulāri saņemu no viņa telefoniski. Varu apgalvot, ka Mareks ir negodīgs cilvēks un izvairieties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AgnisB 21.09.2017

Sūdzība atrisināta!

A AgnisB 05.02.2017

Vēl man tādu atbildi ir rakstījis:
Ar Tavu terorizēšanu un to ko esi darījis, saku pašol , pietiekami esi apkārt, ej uz banku un kārto savas lietas, ja Tu nesaproti ko Tev saka nevaru palīdzēt. Un par kurpēm feika pulksteņiem un uzvalkiem utt ko pasties vispirms uz sevi, esi pāršāvis pār strīpu, parāds ir atdots!
Nu kā var ar tādu samierināties.