MAREKS BERHOLDS +4915218121833 - Vacija darbs

Mareks Berholds sevi ta deve vai ir istais vards hvz Vacija. Ar numuriem +4915218121833 +4915216007575 piedava darbu Vacija , Bauhaus celtniecibas veikala , gan parasta celtniecibas uzni3muma. NEKADA GADIJUMA NEIESAISTIES TAS CHAKARETAJS IZDZIMTENIS UN KRETINS KURSH TAGAD NECELJ MAN KLAUSULI. Vel ir iesaistiitas personas ar vardiem kautkaads Bruno Lagzdinsh, un dazhi Vacijas pilsonji. Es droshi vien esmu pirmajs kursh velas sameklet shos dalbojobus BERLINEun salauzt kajas, un to arii meginashu panakt , mani pazistamie jau mekle shis personas pec adresatem un telefona numuriem. Ja tu Mareks lasi sho tad zini es parasti tas lietas ta neatstaju. JA KADS IR JAU CIETIS NO VINJIEM RAKSTI KOMENTOS VAI VESTULE. Ir jau aptuveni zinami adreses Vacija. Ta ka nekada gadijuma nemaksaiet naudu shiem idiniem NEKADA. Atradu darbu pie savam pazinjam driiz bushu Vacija MAREKS kaut 10 gadus tevi mekleshu kamer neatradishu nemetishu mieru. Cilveki ludzu rakstiet interneta ja esat cietushi, telefona numurus vai kko citu. Padodiet talak informaciju jo tas vienreiz ir jaizbeidz. Gimenes maksa pedejo naudu kretiniem un paliek beshaa un tie daunji uzdzivojas uz to es vienkarshi nevaru saprast ka jis varat normali nakti gulet, pastavet un audzinat bernus.

K

S sils2012 24.02.2015

Varam palidzet atrast!!
Ir konkreta info-kur, tamdel rakstiet man uz emailu [slēpt]@inbox.lv

S Samanta Lāce 11.05.2016

Un kā būtu ja grieztos ar iesniegumu Vācijas policijā? Man arī vīrs strādā pie viena ,kurš gadiem tur tusē par citu naudu.Sākumā kaut ko atmet,bet pēc tam sākas solīšana,ka tūliņ,tīliņ samaksās.Zinu adresi kur notiek darbi,bet tas jau ir cits cilvēks (ne latvietis)