www.sudzibas.lv Mārcis Baltskars - Kāzu fotogrāfs Publicēs Jūsu bildes pret Jūsu gribu!

Mārcis Baltskars - Kāzu fotogrāfs - Publicēs Jūsu bildes pret Jūsu gribu!

Mārcis Baltskars neskatoties uz to ka mēs samaksājām par kāzu bildēšanu ļoti lielu summu, un diemžēl tikai vārdiski izteicām ka nevēlēsimies lai publicē mūsu bildes (neparakstījām līgumu, jo domājām ka godīgs cilvēks) pret mūsu gribu un kategorisku nepiekrišanu publikācijai - publicēja mūsu kāzu bildes sociālajos tīklos! Neiesakam šo cilvēku ņemt sev par kāzu fotogrāfu! Jo kaut kādam cilvēcīgam faktoram tač jābūt!

E

R Ritvars 27.11.2016

Paldies. noderīga informācija. Un kā viņš pamato to kapēc viņš tās bildes ir publicejis?

E esDana 27.11.2016

Mārcim Baltskaram ir svarīga tikai nauda un slava, tāpēc ja ir sanākusi super laba bilde - cilvēcīgais faktors atslēdzas! Šajā gadījumā viņš dod tikai vienu iespēju - samaksāt palielu naudas summu, lai bildes nebūtu sociālajos tīklos.

R Ritvars 27.11.2016

Tā ir šantāža. vēršaties Valsts policijā ar iesniegumu par to ka jūs šantažē un no jums grib izspiest naudu. tā ir krimināllieta jau.

S sudzibas .lv 27.11.2016

Bez Jūsu piekrišanas (nepārprotamas) foto publicēt NEDRĪKST! Paskatieties fizisko personu datu aizsardzības likumu. Tas, ka nebija līguma neko nemaina. Vēršaties datu valsts inspekcijā ar iesniegumu un fotogrāfs saņems naudas sodu

M Mārcis_ 18.04.2017

Labdien!

Es ļoti labprāt pats gribētu zināt šo gadījumu. Jo nezinu nevienu gadījumu kad šādi būtu rīkojies.

Mārcis