Mārcis Baltskars - Kāzu foto

Izvēloties Mārci Baltskaru par kāzu fotogrāfu atcerietis, ka būs skaistas fotogrāfijas, tikai līgavas un līgavaiņa uz viņām būs ļoti maz. Citiem vārdiem sakot kāzu fotogrāfs ar lielām psiholoģiskām problēmam, kam ir probļēmas palūgt jauno pāri papozēt u.t.t. rezultātā ir daudz skaistu bilžu ar visiem un dažādiem niekiem, bet bildes ar jauno pāri jāprasa citiem viesiem, kas bildējuši savam priekam. Bet savā kāzu albūmā takš gribās bildes ar galveniem pasākuma dalībniekiem - JAUNO PĀRI!

K kika 18.07.2010

Liela nauda - maza bauda! Ja esi līgava neceri, ka būsi bildēs!

M maris 18.07.2010

Ak jā aizmirsu pateikt, ka viņš ir sasodīti kakains fotogrāfs!
Pagājis jau krietns laiks pēc kāzām, girbas paskatīties, cik skaista sieviņa izskatās kazu kleitā, bet uz Baltskara bildēm ir viss kaut kas cits izņemot līgavu un līgavaini. Baltskars varētu iet fotogrāfēt, kluso dabu- tā gan jau sanāktu visai labi, bet ar cilvēkiem džeks strādāt nemāk! Tikai nevaru saprast kāpēc- tāpēc, ka zīmulis vai tāpēc, ka pederasts?

W Wan 19.07.2010

Nevajag ekonomet uz fotografu tad viss buus labi.
Es personigi savas kaazaas fotografam samaksaju 420Ls un bildes ir vienkarsi idealas un kaazu
video arii izdevies.
Takaa pirms nemt fotografu un filmetaju iechekojat Portfolio lai nav janozeelo kaa seit dazham labam :D

A Aija 29.07.2010

Baltskars dabujis 3 vietu Latvijā, 3 vietu Baltijā un ne jau tapēc, ka slikts fotogrāfs, mums sabildēja izcili tapēc, ka mes gribejam bildeties un speciali izbrivejam tam laiku. Jau sakuma pateica, ja nebus laiks bildešanai tad ar nebus daudz individualo bilžu.

D Dmitrijs 14.09.2010

Mārcis ir labs fotogrāfs, un piekrītu Aijai.
Ja jaunais pāris neparrunāja ar savu fotogrāfu fotografēšānas nianses, neapskatījas fotogrāfijas no citām kāzām pirms ņemt viņu kā fotogrāfu, neiedalīja laiku fotografēšanai, tad sūdzība nav korekta.
Turklāt, fotogrāfs fotogrāfē ne tikai jauno pāri (tādam nolūkam ir speciālās fotosesijas), bet pārsvarā reportāžu.

D Dzentelmenis 30.09.2010

Ja fotografam ir jaizbrive super mirkli, lai sanaktu bildes, tas tik parāda cik slikts ir fotografs.. :)
Bilde 1 no 1000 ar dalito fokusu, kur ligava + ligavainis redzami...
A citadi, bilde, kura 12mb no si aksta Marcis Baltsakrars, ar neko neatskiras no mazas bildites draugiem.lv profila augsdala neuzspiezot uz palielinajuma...
Zals caliti, zals.. ko lai saka

D Dzentelmenis 30.09.2010

aa, ja, uz bildem jagaida ~2 men...
skataties saita bildes, vertejiet pasi, par tadu naudu ka vins ples, var krietni labaku fotomeistaru nebaidoties si varda

A Arnis 24.12.2010

Nevajag nolikt tikai kāzu fotogrāfu par to, ka nav jums bildes.
Neaizmirstiet, ka paši arī varējāt pajautāt kāzu fotogrāfam, lai uztaisa bildi, kur jums iepatīkas.
Arī jums vajag ar fotogrāfu komunicēt un stāstīt savas vēlmes, viņš nav dievs un nevar visu zināt.
VAJAG SARUNĀTIES, ja ir tik svarīgas vēlmes dēļ kā pat sūdzību ierakstījāt. Būtu teikuši fotogrāfam, ka vēlētos, lai galveno uzmanību vienmēr pievērš jums un viss būtu kārtībā. Un dzentlmenis isti nesaprot, ko runa, ari tas ir fakts.

O Olga 07.01.2011

Jocīga sūdzība. Ir taču saprotams, ka katram fotografam ir savs stils un darbības veids. Ja jūs tiešam uztrauc bilžu kvalitāte, tad fotografu jāizvēlās nopietni - ir jāsatiekas ar viņu, ir jāizruna viņa darbības veids un prasības, kādas bildes viņam vairak patīk/ izdodas taisīt pozētas vai reportāža, un galu galā paskatīties bildes no citām kāzām, ko viņš fotografējis iepriekš - visas bildes no kāzu sākuma līdz galām. Tad uzreiz kļūs skaidrs, vai šīs fotografs spēs dot jums to, ko jūs gribiet. Protams, ja jūs ziniet, ko gribiet. Savadāk te jūs sakiet, ka jums ir maz bilžu, kur jūs esat divātā, bet mani draugi (par citu fotografu) žēlojas, ka nav bildes ar viesiem ...

Mēs ar vīru pēc nopietnas atlases esam izvēlējušies Marci Baltskaru, un esam pilnīgi apmierināti ar viņa pakalpojumiem. Jā, bija jāpagaida kādi 2 mēneši, bet par to Marcis brīdina uzreiz, un mēs tam bijam gatavi. Mūsu bildes ir brīnumskaistas, veidotas ar īpašu redzējumu un noskaņojumu.

A Aivars 19.01.2011

Tiešām jocīga sūdzība, nebrīnos, ka to uzrakstijis kāds nelabvēlis nevis reāls klients. Brīžiem cilvēku skaudībai nav robežu, kas izskatās arī šajā gadījumā. Pats esmu izmantojis viņa pakalpojumus, rezultātā ne tikai pats priecīgs bet arī visi apkārtējie bildes novērtēja ar vislabākām atsauksmēm. Varu liekot roku uz sirds droši apgalvot, ka Mārcis Baltskars ir labākais kāzu fotogrāfs Latvijā un ja kāds tam netic var apskatīt viņa mājas lapu.

A Agnese 19.05.2011

Man, ja godīgi, skatoties šī fotogrāfa bildes žoklis atkāŗies un viss kas uz pasaules aizmirsies (tu re, ar atskaņām)...Un ir vērts pagaidīt tās bildes.

Piekrītu Olgai.

L Laura 10.10.2011

Viens no labākajiem fotogrāfiem, 2 mēnešu apstrāde ir pilnīgi normāla, šaubos, vai jaunais pāris vēlētos saņemt neapstrādātas bildes. Vispār neadekvāta sūdzība. Cik es esmu redzējusi viņa kāzu bildes, neesmu pamanījusi, ka pietrūktu jaunā pāra. Un es būtu bijusi ļoti laimīga, ja viņš būtu bijis manu kāzu fotogrāfs.

M māra 23.11.2011

Tiem kas izvēlēsies Mārci par kāzu fotogrāfu derētu atcerēties, ka fotogrāfiju kvalitāte būs atkarīga no Jūsu maka biezuma.

A aleksandra.t 10.12.2012

Zamecateljnij fotograf i super chelovek. On bil fotografom na nawej svadjbe 11.02.2011 bila zima siljnaja metelj, on ne razdumivaja snimal vse samie intersnie momenti.fotografii s ceremonii venchanija prevoshodnie!!!a takih momentov kak on pojmal na prirode tozhe redko vstretiwj. Bezuslovno para dolzna vsjo produmatj i rasskazatj o svoih zadumkah toljko togda rezuljtatom raboti i pari i fotografa mogut statj otlicnie fotografii-svetlie vospominanija. Udaci Marcis i puskai u tebja vsjo polucitsa!!!
Aleksandra Tapilina

S SAV 17.02.2014

Viņa pakalpojumus vēl nebijām izmantojuši, jo mūsu notikums vēl ir priekšā. Bet pāršķirstot vairākas mājas lapas mēneša laikā...viņš gan ir pirmais (un pagaidām vienīgais), kura bildes izraisīja tik pozitīvas un spēcīgas emocijas, ka sakām meklēt vairāk informācijas par pašu fotogrāfu.
Manuprāt, viņš ir talantīgs cilvēks. Un kā jebkuram talantam, viņam ir gan cienītāji, gan ienaidnieki. Es ceru, ka mums paveiksies un mēs tiksimies mūsu kāzās.
Nu un jā, bez šaubām, visas nianses vajag izrunāt iepriekš. Tas taču ir pašsaprotami. Jebkurā lietā. Jums taču neienāk prātā atnākt uz restorānu un gaidīt, kad viesmilīs uzminēs, kas tieši jums garšo, un atnesīs to. Un mest viņā tomātus, ja viņš neuzminēs...

Ausainītis 17.02.2014

Manas domas ir tādas, ka cūkai ir maza saprašana no mākslas un aviācijas.

M meiča 07.04.2014

Savām kāzām ilgi meklējām fotogrāfu. Sāku sekot daudziem fotogrāfiem (draugos.lv, facebookā, twitterī) utt. Uzdūros arī Mr. Baltskaram. Sekojot līdzi plūsmā "runā" caur dr.lv, priekštats par viņu krasi mainījās. Ieraudzījām cilvēku, kuram sakāpis galvā. Pēdējais bija viņa posts dr.lv "tiko saņēmu zvanu no klienta kas vēlas noalgot fotogrāfu gadu uz priekšu"... šī bija pēdējā pile. Savu fotogrāfu sāku lūkoties pat vairāk kā gadu uz priekšu. Tā kā gribējām patiešām labu fotogrāfu, tad zinām ka tie labākie tiek izķerti ka nu... Ko laikam nezin pats Baltskars..Palasīju atsauksmes citur kā viņa mājas lapā, kā arī parunāju ar citām meitenēm kas sadarbojās ar fotogrāfu jau iepriekš un visi teica ka jā, bildes ir labas, bet kā cilvēks ļoti nepatīkams. Jā, ļoti talantīgs par to šaubu nav, bet kā cilvēkam viņam attieksme jāmaina.

Beigās noalgojām citu fotogrāfu un atdevām summu kas lielāka nekā Baltskaram, bet tas noteikti bija tā vērts. Savās kāzās mums bija nevis noalgots fotogrāfs, bet tiešām cilvēks kas atdeva vairāk kā 100%. Savās kāzās ieraudzījām cilvēku kuram patīk darīt to ko viņš dara. Ieraudzījām draugu, pie kura brauksim fotosessijā arī šogad jo tikai esot klāt tādam cilvēkam pašiem prieks sirdī. Uzdāvinājām radiem šī fotogrāfa pakalpojumus, jo zinām ka pāris būs laimīgs.

Nekad nevarētu to pateikt par Baltskaru, lai gan klātienē neesam tikušies, pirmais iespaids pa telefonu nekad man nepazudīs no atmiņas. Nauda, nauda un nauda ir tas kas interesē šim cilvēkam.

L LZ 02.03.2016

Kas bij Jūsu fotogrāfs, ja nav noslēpums?
Tieši meklēju kāzām, kā arī lai iemūžinātu saderināšanos, kas bija.

B Belmopāns 08.06.2015

Mārcis Baltskars kolosāls fotogrāfs, vienkārši izcils. Tie kas ar viņu strādāja tas nav jāstāsta. Vienreiz izmēģināju vienai fotosessijai (5 gadus atpakaļ) un šobrīd uz visiem būtiskiem ģimenes pasākumiem aicinam tikai viņu. Bildes sanāk nereāli labas un lielākā daļa no bildēm ir zurnāla vāka vērtas - perfektas! Viņš ir talantīgs un ļoti patīkams cilvēks.

V viesis 69 23.09.2015

Gadi iet, bet nekas nemainās. Nesen bijām viesi kāzās. Kluss puika ar fotoaparātu slapstās pa stūriem. No jaunā pāra atsauksmes- bijām gaidījuši vairāk.

E egey003 17.08.2016

Mēs ar vīru izvēlējāmies Mārci kā savu kāzu fotogrāfu, sākumā biju lasījusi visādas atsauksmes un biju nobažījusies, bet tagad saprotu ,ka tas bija lieki. Ideāls fotogrāfs, skrēja uz visam pusēm, teica ko darīt, kur stāvēt ... Paldies viņam par ieguldīto darbu , nevarētu vēlēties neko labāku ????