Marble SIA - Nekas

Saistībā, par jūsu komentāriem, es varētu teikt vienu. Es šajā firmā strādāju, un ziniet, par skādi jums, es savu vārdu neslēpju, Imants Lapiņš. Jānis man ir iemācījis daudz, un attieksme no viņa puses, kā no priekšnieka ir bijusi ļoti laba, es teiktu ideāla. Jo ja cilvēks pats ko ir novārījis, viņam pašam ir jāuzņemas atbildība par to, tāpēc es saku es kā darbinieks, par šo cilvēku varu teikt tikai labus vārdus, jo viņš ir tas cilvēks, kas vienmēr, ja būs grūti vienmēr palīdzēs, nezskatoties uz tavu statusu, kas tu esi, vai esi brigadieris, vai esi parasts palīgstrādnieks. Lūk kas ir Jānis Bērtulis. Lūk. Tāpēc es saku, es vienmēr par viņu teikšu labu un tā arī tas būs.