www.sudzibas.lv Marberg Bp Sia Sola maksat vienu algu izmaksa pa pusi mazak un ta pat sola oficali iekartot bet gaidiju 2 menesus un ta nesagaidiju.

Marberg Bp Sia - Sola maksat vienu algu izmaksa pa pusi mazak un ta pat sola oficali iekartot bet gaidiju 2 menesus un ta nesagaidiju.

Mīļe gaļas ceha strādnieki, ne kad neiet strādāt uz firmu Marberg, jo direktors, Vjaceslavs Benins sola no sakuma vienu algu, pats izmaksa uz pusi mazāk, pirmo mēnesi skaidro ka neesi vel nopelnīs to algu jo jauns cilveks, otru mēnesi izdoma citas pasakas, mana piemēra nocepa 4 darba dienas un iesaka ka man bija brīvdienas, vel ir ta ka tu strādā pa 12 stundām diena bet viņš tos neskaita skaita tikai 8 stundas. Vel sola oficiāli iekārtot darba bet ta un neiekārto. Pa manu mazu pieredzi (nepilni 3 mēnesi) pieci cilveki aizgāja prom ar bēdīgam sējām jo alga nepārsniedz pat 400€ no solītam 700€. Es tikai gribu lai ne vien cilveks nebūtu apmānīts ka sanāca mana situācija, bet es esmu divu bērnu vecākais kurs risinājās ar to algu kuru man solīja, un deļ šis situācijas esmu parādnieks gan par komunālajiem gan par dārziņa un nevaru vecākam bērnam apmaksāt parasta skolas ekskursiju! Esat uzmanīgi un pārliecināti ka darba deveis ir godīgs un maksa oficiālo algu nevis kapeikas konverta!

N

BondsBonds 22.10.2016

Kas līgumā? Tad jau līgumā jābūt 700? Nav līguma - pats vainīgs.