www.sudzibas.lv Marava залечили гормональними препаратоми

Marava - залечили гормональними препаратоми

na maskavas 264, dr, Elena primenjala pri le4enii nashej soba4ki siljnejshie gormonaljnie preporati, v itoge pojavilisj problemi s razvedeniem nashej soba4ki.Da i v apteke prodajut na razves le4ebnij korm, 4to kategori4eski zapresheno, v itoge u nashej koshki bil ponos i rvota.

E

B Biruta 27.11.2010

Duračka, ārstniecisko barību drīkst pārdot uz svara!

B babaika 14.02.2012

A mums ļoti patīk dr.Jeļena, bijam pie viņas gan ar kaķi, gan staigajam tagad pie viņas ar sūni. Dr. vienmēr izskaidro visu un piedāvas dažādas ārstēšanas metodes un ļoti ērti, kā tur pat uz vietas var nopirkt gan zāles, gan barību (īpaši ja vajag kau-ko specifisku).

M monicamonica 27.03.2020

Искренне сочувствую Вашим собачке и кошечке, но мой собственный опыт и опыт знакомых владельцев собак и кошек в нашем районе говорит, что с доктором Еленой нам как раз очень повезло. Здоровья Вам.