www.sudzibas.lv Marats Brehmanis Krāpnieks celtniecībā / remontdarbos

Marats Brehmanis - Krāpnieks celtniecībā / remontdarbos

UZMANĪBU - KRĀPNIEKS CELTNIECĪBĀ.Ar nožēlu daru zināmu visiem, ka strādājot pie jaunā restorāna būvniecības darbiem, esam saskārušies ar krāpnieku un mahinatoru.Šo cilvēku sauc Marats Brehmanis. Ja sastopaties ar viņu - lūdzu neiesaistieties NEKĀDOS darījumos. Viņa darbošanās rezultātā šobrīd mūsu partnerim ir nodarīti vismaz 3 000 EUR lieli zaudējumi, un parādi līdzstrādniekiem, kas uzticējās, ir vēl gandrīz 1 000 EUR. Ir zināms par lieliem parādiem arī citiem cilvēkiem.Raksturīgi, ka M.Brehmanis spēj ļoti labi iegūt cilvēku uzticību, ko pēc tam nekavējoties izmanto savā labā, iegūstot celtniecības vai remontdarbu pasūtījumus. Dod dāsnus solījumus, kurus neizpilda. Stāsta fantastiskus stāstus par savu iepriekšējo darbošanos, "sakariem" utt. Neticiet nevienam vārdam, šis cilvēks ir vienkārši profesionāls krāpnieks, kurš, acīmredzot, ieslīdzis parādos. Nekādā gadījumā neaizdodiet naudu - visi viņa konti ir bloķēti.M.Brehmanis nāk no Kuldīgas, bet pašlaik uzturas Daugavpilī.