www.sudzibas.lv Marathon auto noma Iznomā neesošu auto.

Marathon auto noma - Iznomā neesošu auto.

Marathon auto nomā gribēju iznomāt auto, lai brauktu uz mājām, jo lidosta bija slēgta lielā sniega dēļ. Pēc dokumentu noformēšanas milzīgs autobuss mani vienu pašu veda uz Marathon nomas auto stāvvietu. Pirms izkāpšanas šoferītis vēl noteica, ka lai meklēju vietu V-5 un ka tur būs balts Linkolns. Pacilātā noskaņā tuvojos vajadzīgajai vietai, apzinoties, ka vēl tikai stundas trīs, četras un būšu jau mājās uz Pateicības dienas tītaru.Taču vieta, kur autiņam bija jābūt, bija tukša! Tie džeki birojā bija kaut ko sajaukuši. Sāku skriet pakaļ un bļaut tam nolādētajam autobusam, kurš bija mani atvedis, taču viņš mani nesadzirdēja. Pēc tam es 5. kilkometrus pa sniegu gāju uz viņu biroju. Pirms tilta es zaudēju līdzsvaru un gandrīz pakļuve zem fūres. Zem fūres pakļuva mana cepure un es aptinu galvu ar šalli. Ienākot Marathon birojā redzēju, ka nomas darbiniece komfortabli čalo pa telefonu un nesteidzas beigt sarunu, lai pievērstos man. Tas bija pēdējais manas pacietības piliens un es viņei teicu, la iebāž savu salkano smaidu sev pakaļā un tādā garā. Tad es viņai teicu, ka man vajag tik vien, kā kādu nolāpītu mašīnu uz nomu, Fordu, Datsunu vai citu, lai tikai četri nolāpīti riteņi, stūre un sēdeklis! Viņa man prasīja, lai uzrādu savu nomas līgumu, bet uzzinājusi, ka es to papīru izmisumā pie tukšās auto vietas splēsu sīkos gabaliņos, teica, ka nesanāks man iznomāt autiņu no viņiem!

N

F Fg 06.12.2010

Mobilā telefona Jums nav? Numuru droši ka varētu atrast uz līguma, ko saplēsāt. Atslēgas no mašīnas tak iedod kantorī, ko Jūs cerējāt tās atrast mašīnā? Jūs esat amerikānis vai ne?

M Mellene 06.12.2010

nu duma situācija.

A Alla 06.12.2010

Man, protams, iedeva birojā atslēgu no tā Linkolna, taču tas tur neatradās!!! Es ar to atslēgu nevarēju citu spēkratu ne atslēgt, ne iedarbināt. Un toreiz mobilie telefoni tikai sāka parādīties. Taču toreiz tiku uz Pateicības dienu laicīgi, jo satiku vienu čomu, kurš bija izīrējis autiņu bez problēmām.

N Nils 06.12.2010

Tai komentā iepriekš bija vārds Alla, kurš nav pareizs, jo tā ir mūsu dust-service meitene no Krievijas, kura laikam lieto šito te vietni.

N Nils 06.12.2010

Jā, es dzīvoju Čikāgā. Man ir sieva un divi dēli. Mazākais vēl tikai rāpo pa grīdu.

F Fg 06.12.2010

Jā uz tagad pēc 20 gadiem aizķēra aiz sāpīgā :). Jā un "fūre" ir tipisks Chikāgiešu apzīmējums, kravas auto :). Es domāju ka čikāgietis varēs šo izlasīt un saprast :).