LV RU

Māras krīzes centra - Krāpšana

Es, vēlos sūdzēties par krīzes centru Māras! Viņš nepalīdz mamiņām bet cenšas atņemt bērnus, lai paši dabūtu naudu. Es pati zinu vairākas mammaskas ir cietušas no šī kdīzes centra un ir bēgušas. Es arī zinu ka ir sūdzējušas, bet neviens neko nedara lietas labā. Es ceru, ka tur nevienu mamiņu vairs nesūtīs, jo tad noteikti pret viņu bus emocionālā vardarbība lai emocionāli viņu sagrautu un būtu vieglāk atņemt viņai bērnu. Viņi vēl tikai sliktu un dara pari, un to ir gruti pieradit ja nav slepenu kameru. Jo ir manmas kuram ir bailes zinot un caur dokomentu parbaudi nepierādīs neko, jo vini ir profesionāļi krāpšanā. Šo iestādi lūdzu slēdziet, jo es nevēlos lai kādam vēl būtu ispostīta ģimene.

Komentāri (1)

A AnvoyT 25.11.2018

Bez faktiem, pierādījumiem un detalizēta situācijas izklāsta, tās ir nopietnas apsūdzības. Šīs iestādes klienti tomēr ir sociāli apdraudēta sabiedrības daļa, kas ne vienmēr izprot likumu un bērnu tiesības uz veselīgu vidi. Situācijas ir ļoti dažādas un komplicētas. Atkarībās, parādos un noziedzībā iepinušies vecāki uzskata, ka viņu ģimenē viss ir vislabākajā kārtībā, taču likumdošana paredz, ka bērnam ir jāaug labvēlīgā vidē, lai izaugtu par labu cilvēku. Krīzes centru pamatfunkcija ir nodrošināt īslaicīgu patvērumu grūtībās nonākušām ģimenēm un atbalstīt sociālo prasmju apguvē. Domājams, ka daudzi gadījumi ir bezcerīgi, tāpēc varbūt ir uzskats, ka "Māra grib atņemt bērnu" - reizēm situācijas ir tik drausmīgas, ka tā ir vienīgā izeja, lai bērns izaugtu. Ja, piemēram, ir bijuši neskaitāmi aicinājumi atrast darbu, izmantot atkarību terapiju, vecāki ir brīdināti par to, ka fiziska vardarbība ir pretlikumīga utml, bet vecāki nereaģē uz aicinājumiem, palīdzību noraida un turpina savu dzīvesveidu, tad, diemžēl, nekas cits jau neatliek, kā bērnu nogādāt vidē, kas viņam ļauj attīstīties produktīvāk un rada motivāciju dzīvot labāk.
Starp citu, par to bēgšanu - krīzes centros nedrīkst lietot narkotikas un alkoholu, tas noteikti ir galvenais iemesls, kāpēc šīs māmiņas bēg - lai dabūtu devu. Un emocionālā vardarbība laikam ir smēķēšanas aizliegums iestādes telpās?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes