marani - Edinasana

Sen biju iecerējis izmēģināt šo vietu, jo gadiem ilgi strādāju/dzīvoju tanī apkartnē.. Aizgāju tur ar sievu paest pusdienas.
Nebiju gaidijis to ka viss būs tik traki.
Pasūtijām uzkodu un šašlikus, gan cūkgaļas gan jēra.
Pirmkārt porcijas bija dramatiskas, daži mazie šašliciņi ar 3 šķēlītēm tomāta un gurķa.
Labi, citeiz porcijas ir mazas, bet toties garša laba.... Nekā!
Ar to šašliku labi ja naglas var sist iekšā. saus ka tuksnesis, un ciets ka akmens....
Garšas nekādas, noformējums nekāds, jēgas iet uz to vietu nekādas.
Galu galā iznācām no tās vietas ar 20 Ls mazāk kabatā, un pat nejutām ka paēdām.
Apkartnē pa tādu naudu, cik nu liela vai maza ta nebūtu, var ļoti labi paēst. gandrīz jebkur.
Apkalposana bija vienkarsa, nekā slikta itkā viesmile neizdarīja, un ja ar "ēdienu" viss būtu bijis kārtībā būtu ok.
Bet viesmīleij bija pilnīgi vienalga, un īstenība viņa bija vairāk sarūpējusies par savu meitu, vai vel kādu meitenīti, kas tusējās pa ēdnicu ka pa mājam.
Laika, naudas, dzīves terzēšana.

B

N notaurenes 29.07.2013

Pats biju šodien, labi, ka pirku caur kuponiem.Par jēra šašliku piekrītu, pieci gabaliņi gaļas ar pāris sķēlītēm gurķu un tomātu-es biju šokā.Bijām abi gan otreiz un pirmo reizi bijām apmierinati, laikam šašlikus nevajag ņemt gan.