Māra Pīleņģe - Pulss 5

Māra Pīleņģe gadu nav apmeklējusi darbu,viņas vietā klīnikā atradās divi ārsta palīgi. Kad viņa beidzot parādījās stipri izbrīnīja pacientus ar savu rupjību un nepieklājību,paaugstina toni bez jebkāda iemesla,kas agrāk šai personai nebija raksturīgi.

Strādā ļoti lēni,bet tā vienmēr bija, Pieraksts uz vienu laiku,bet uz to laiku nevar tikt ,ārstes lēnīguma dēļ. Bet kā lai plāno savu laiku? Agrāk attieksme pret veicamo darbu bija krietni labāka. Novēlu šai dakterei izturēties pieklājīgāk,jo visiem cilvēkiem tomēr ir savas problēmas un pašapliecinācieties uz citu cilvēku rēķina ir nekorekti un nekrietni,

donna b 22.12.2017

Ka Jus zinat, ka daktere gadu nav bijusi darbaa?

L Lizzie 27.12.2017

Kauna nav,darbu neapmeklē.Tāds garastāvokla cilvēks.

N Niknā Grieta 09.10.2019

Absurda apsūdzība. 2017.g. man bija ģimenes pieaugums. Regulāri apmeklēju savu ģimenes ārsti - M.Pīleņģi. Autore sniedz maldinošu info vai arī kaut ko līdz galam nav sapratusi.

Saivii 09.10.2019

Tak pierakstitites pie cita aarsta