www.sudzibas.lv Mara Naturals Nekvalitatīva prece

Mara Naturals - Nekvalitatīva prece

Nopirku ķermeņa kremu Māra Naturals. izradījās ka pa pusei ūdens un pa pusei elļa. nevienam neiesaku tādu pirkt! esmu vīlusies ! pārdevēja mēģināja mani pierunāt nopirkt vēl arī losjonu. labi ka nenopirku! nezinu ka citi Mara Naturals izstrādājumi. varbūt ir kādas atsauksmes?

Don`t buy Mara Naturals creams! i bought one and it was water with some kind of oil, maybe even for baking... it spoilt me the whole evening!

I irmaunlaimonis 16.02.2017

Vnk briesmīgs logo. Tikai vēl miroņgalvas pa vidu pietrūka. ;DDDD

BondsBonds 16.02.2017

Man pilnīgi vienalga - nēesmu ne dzirdējis par produktu, ne objektīvi varu novērtēt sūdzību!

I irmaunlaimonis 17.02.2017

ehhhh man ar buutu vienalga, ja vien nebūtu sakjeeziijusi savu aadu! pēc tam to smirdiigo cepamo elljuu ar uudeni bija gruuti dabuut no aadas aaraa! taa paardeveja veel teica ka kreems kaa madarai, vismaz peec madaras liidziibas esot centushies kaut ko taisiit. nu ar taadu preci var iet seenjot nevis sacensties ar madaras preci... madara ir daargaaka. domaaju ietaupiit bet skopaa potams atkal maksaa divkaart! zvaniiju šiem bet neviens neatbild! laikam naf ko te baisi cepties naudu taapat atpakalj nedabuushu...