Maple Group SIA - Krāpšana

MAPLE GROUP publicē ss.com,Ka pārdod kokskaidu grānulas par 130 eur/t ar piegādi. , bet pieprasīja avansu 100%. Līgumā minēts - pārdevējs piegādā preces 15 darbadienu laikā no dienas, kad pircējs to ir pilnībā apmaksājis. Samaksājam avansa reķinu par summu 3004.30eiro, prece solītājā termiņā netika piegādāta, attaisnojās, ka problēmas ar attransportēšanu, pēc tam jau atklājas ka esot problēmas vispār ar preces sarazosanu, sākotneji sūtija epastus un smsm ar klajiem meliem un solījumiem, beigas lika atsūtīt iesniegumu par naudas atgrišanas pieprasīsanu, aizsūtījām, solīja naudu ieskaitīt 14 darba dienu laikā, kas protams netika izdarīts, 2 dienas pirms termiņa beigām zvanot uz telefonu, tas atbildēja, ka šāds nr 26817811vairs neeksistē, zvanot uz otru nr.2424 0224 atbild, ka tas ir izslegts. Ir iesniegts iesniegumu policijā.
E-mailā bija kontakts:

E-Mail: [slēpt]@maple.lv

G

H HP2 30.08.2018

Dainis 30.08.2018

Kur jums prāts nepazīstamam uzņēmumam veikt šāda apmēra priekšapmaksu?