Manuhins Edgars - Krāpšana

Https://mm.lv ir izvietots sludinājums (skat. Pielik) . Sieviete vera piedāvā granulas, uzrakstot viņai ziņu. Sieviete sazinās pa whats up, piedāvā lielu atlaidi, Saka ka pārstāvot firmu Mrs Trade SIA un par līguma slēgšanu pieprasa ieskatīt 150 eur uz Manuhina Edgara privāto kontu. Kad paprasīju apliecinājumu, ka viņiem saistība ar šo uzņēmumu, sieviete pārstāja komunicēt, pēdējā balss ziņā sakot, ka darījums ir spēkā vēl ir vienu stundu.

G

G Gigo 19.09.2022

Komentars

E Edgars Manuhins 11.01.2023

Labdien, Edgars Manuhins, nekādus naudas līdzekļus neesmu saņēmis un neko nezinu par tādu darījumu. Pieprasu dzēst sūdzību, jo tas bojā manu reputāciju. Papildus informēju, ka manu privāto datu publicēšana ir pretlikumīga un esmu sagatavojis iesniegu valsts Policijai.