www.sudzibas.lv mantijas.lv mantijas.lv pakalpojumi

mantijas.lv - mantijas.lv pakalpojumi

Gribētos pateikt lielu paldies kompānijai mantijas.lv par sagandēto izlaidumu. Ar kursa biedriem bijām pasūtījuši 11 mantijas izlaiduma svinīgajai daļai. Pasūtījums tika noformēts 5 dienas pirms izlaiduma ceremonijas un tika saņemts e-pasts ar apstiprinājumu, ka pasūtījums ir saņemts un mantijas tiks nogādātas norādītajā vietā 30 minūtes pirms ceremonijas sākuma. Kad pienāca laiks, kad mantijām būtu jābūt pie mums, ne mantiju ne telefona zvana nebija, piezvanīju uz telefona numuru, kas ir norādīts mājas lapā, tur iedeva darbinieka telefona numuru, kas izvadā mantijas pa Rīgu, paskairoju viņam situāciju, apsolījās atzvanīt, taču atbildes zvanu tā arī nesaņēmu, bet kad zvanīju pats, neviens necēla klausuli.. Daudzi kursa biedri atnāca uz izlaidumu kreklos, nevis uzvalkos, jo bija pārliecināti, ka būsim mantijās. Tā kā mantijas netika piegādātas, izskatījāmies pēc muļķiem un svinīgais garastāvoklis tika sabojāts.

E ES 08.07.2010

Ņēmām no šīs iestādes mantijas maģistra izlaidumam! Ziniet, Jūs varat teikt TIKAI PALDIES, ka Jums viņas nebija piegādātas! Mantijas VISAS bija piesūkušās ar sviedru smaku! Es nezinu, cik viņi bieži viņi viņas mazgā, bet pat, ja visi iepriekšējie studenti, kuri bija vilkuši šīs mantijas pirms mums iepriekšējās dienās (mums izlaidums bija pirmajiem jau 10 no rīta) ir bijuši tik ļoti svīstoši, tad nu uzņēmuma pienākums bija viņas IZMAZGĀT!

J joe 12.07.2010

piekritu un tie abgerbi vinjiem smird pec DIRSAS!!! un man tas nepatik...

A antons 30.05.2011

Droši vien tu pats smirdēji vai arī kaimiņš tev blakām bij smirdīgs! :P
Ja nevari atļauties ko labāku, vecās saimniecības ziepes vienmēr var būt tavs labākais draugs un palīgs!!!

A antons 30.05.2011

Kaut kādu sviestu jūs tur sakas!
Sadarbojamies ar mantijas.lv jau otro gadu (3 izlaidumu sezoni aizvadīti).
Mantijas vienmēr tiek piegādātas laikā un bez nekādas papildu samaksas!
Vienmēr ir svaigas un izgludinātas!

A Alīna1989 18.12.2012

Mantijas bija piegādātas laikā. Vairāk neko labu nevaru teikt. Piekrītu tiem, kas rakstīja par smaku, tiešam ļooooti nepatīkami. Vēl vairāk nepatīkams bija sekojošs. Pasūtot mantijas bija jānorada izmērs ( garums), kas arī bija izdarīts. Bet pirms ceremonijas man mantijas.lv darbinieks iedeva mantiju, kas derētu cilvēkam ar augumu ap 1, 90 m. ( es- 1, 60 m). Es vēl pirms pielaikošanas teicu ka man šī nederēs, un laipni palūdzu mazāka izmēra mantiju. Saņēmu šādu atbildi: " Jūs ir daudz, man nav laika!". Skaidrot attiecības un skandalēt nebija ne laika, ne arī noskaņas. Grūti izteikt vārdos cik neērti man bija kustēties un cik stulbi tas viss kopumā izskatījas. Novēlu uzņēmuma īpašniekiem pieverst lielāku uzmanību personāla atlasei. Nebojājiet cilvēkiem svētkus!