Manikīrs, Kristīne Vindela - Riebīgs serviss

Briesmīgs serviss no Kristīnes Vindelas, mani gela nagi noluza pēc 4 dienam, rupja sieviete, manu naudu protams neatdeva par sliktu servisu, un no viņas smirdēja pēc alkohola. Neiesaku izmantot viņas pakalpojumus. Slikts, nekvalitatīvs serviss un briesmīga rupja attieksme pret klientiem, naudu par savu sliktu darbu viņa neatgriež klientiem.

Br

Saivii 29.01.2020

Bildes?

BondsBonds 30.01.2020

Mēs zinām kā un kāpēc tev lūzt? Pati varbūt nolauzi.

Li linda.im 30.01.2020

Man arī nepatīk ka viņa taisa un modelē nagus , ar rezultātu neesmu apmierināta ,vairāk. neiešu.

Ma marats_grinbergs 30.01.2020

Šī sieviete ir agresīva .Atbrauc cilvēks no laukiem, iekarot galvaspilsētu . Bet viņas vārds policijas iecirknī ir populārāk nekā vindelas darba sferā . (iesniegumi policijāka huligane ,aferiste u.c.) . Ja kāds nepiekrīt viņas viedoklim tad vindela uzreiz mēģina sasist logus dzīvoklī saviem nedraugiem vai nolemj veikt mahinācijas ar svešām naudām . Ta manikire iekaro musu galvaspilsetu. Cilveki ,kuri viņai nepatik ,vindela sauc par "truhanutie" , pat vecus cilvekus gados ,viņai nav vispar cieņas pret veciem cilvēkiem . Tikai tiem " truhanutim " ir augstākā izglītība ekonomikā ,bet musu vindela pabeidza 8. klases ,jo nebija laika macities ,"agri pamodās hormoni ". Var secināt kada ir Šī sieviete istenibā

kerlok 31.01.2020

Varejāt vismaz bildes ielikt, sūdzību, katrs otrais māk uzrakstīt un sarakstīt visādus tekstus...

Lv lv2030 01.02.2020

Она цепляется за любую работу, где можно украсть денег. Была управляющей по дому, ничего полезного для дома не сделала, зато пропадали приличные суммы денег с накоплений дома. Никогда жильцам дома не предоставляла чеков о трате. Когда полиция занялась процессом, нахалка вдруг добровольно покидает свой сытый пост - денежную кормушку. Теперь мстит соседям, которые не смирились с её махинациями, учит своих детей делать гадости соседям, кидать жвачки в почтовые ящики, бить по окнам и так далее. Этой хамке даже своих собственных детей не жалко, что их потом по полициям тягают и вешают статьи за хулиганство. , с ранних лет её дети уже в полиции числятся, как хулиганы. Дом жил дружно, как только эта гадина переееха жить, переругала всех соседей между собой.

Ka kaspa-rs 02.02.2020

Jā, es piekrītu ,ka K.Vindela -aferiste un liekule . Mani draugi īrēja dzīvokli .Vispirms Vindela nosaka vienu cenu , nomas maksu par dzīvokli ,kad mani draugi piekrita ,tad Vindela uzreiz nākamdien maina summu ,nomas maksu pēkšņi paaugstinā ,tas nav godīgi no viņas puses ,aferiste. Manikire ir no Bauskas puses un Vindelas māte ir dzērāja .

Zu Zuzīte1111 02.02.2020

Reāli traumatiska pieredze. Man arī tā bija. 2x. Tagad eju psihoterapijā.