www.sudzibas.lv Manarota.lv Krāpšanās ar cenām

Manarota.lv - Krāpšanās ar cenām

Esmu loti nepatikami parsteigta par sis firmas cenu politiku un uzcenojumiem. Regulari perku kleitas Kalnciema tirdzina pie blondas, smaidigas, forsas sievietes, sovasar nopirku 2 lina kleitas-1 pirms Ligo pa 80 eur, otru tikai nedelu atpakal 30. julija, kad skaitijas modes precu un dizaina izpardosana, abas reizes sieviete teica, ka si cena ir galeja, ka jau ta gandriz pa pusvelti atdodot, es noticeju un iegadajos kleitas. Vakar biju Ventspili pilsetas svetkos un atkal sis manarota.lv stends, sieviete gan cita, bet nju sakuma cena sim pasam kleitam esot 60 eur, bet ari pa 50 eur vairakas kleitas labprat atdeva un pardeva. Ta luk-5 dienu laika 1 un ta pati kleita var maksat 80 eur Kalnciema tirdzina, kas jau ganriz par pasizmaksu :) :) :) un 50 eur Ventspili... Liela vilsanas, vairs nekad neko nepirkshu no sievietes kalnciema tirdzina. Linu izstradajumi smuki, bet skaidra ka 2 kart par dargu.. :(

D

retas_sudzibas 15.08.2016

Ar šo cenu politiku šai sievietei ir pilnīgas tiesības tā rīkoties. Jūs jau nezinat cik viņai jāmaksā par stendu, īri un visu pārējo. Iespējams, ka tas nosaka preču cenas! Iespējams, ka tajā tirdziņā, kur Jūs pirkāt, prece labi gāja, savukārt Kalnciema tirdziņā iespējams sliktāk gāja. Nevajag cilvēkus par krāpniekiem saukt, viņi strādā un pelna naudiņu kā var. Vai Jūs jautājāt lētāku cenu kleitām? Vai paņēmāt uzreiz par piedāvāto cenu?