www.sudzibas.lv Manapolise.lv Manipulacijas ar cenam

Manapolise.lv - Manipulacijas ar cenam

Nekad neticet manapolise.lv cenam, ko rada vinu KASKO kalkulators. Vini vienkarsi pievilina ar it ka mazam cenam, a pec tam saka, ka tipa vinu kalkulators nepareizi strada un piedava cenu par 40-50 procentiem lielaku!

Darbinieks Reinis runaja loti rupju. Vinam bija vienalga, ko teic klients. Pateica, ka uz cenam online vispar nevajag skatities.

Neuzticams kantoris!

Atbilde no ManaPolise.lv 27.07.2016

ManaPolise.lv ir apdrošināšanas serviss, kas piedāvā klientiem izdevīgākus apdrošināšanas risinājumus OCTA, KASKO un citos apdrošināšanas veidos.

Mūsu kalkulatoru darbības princips ir tāds, ka saņemot no klienta visu aprēķinam nepieciešamo informāciju, mēs automātiskā režīmā (izmantojot web servisus) sazināmies ar vairākām apdrošināšanas sabiedrībām un saņemam no tām piedāvājumus mūsu klienta objekta apdrošināšanai. No apdrošināšanas sabiedrībām saņemtos piedāvājumus mēs uzrādam mūsu OCTA vai KASKO kalkulatorā.

Vispopulārākais mūsu pakalpojums ir OCTA apdrošināšana, kur cenas, ko mēs saņemam no apdrošinātājiem ir ļoti precīzas un tās arī paliek bez izmaiņām noformējot OCTA polisi, kura parasti tiek izdota un nosūtīta uz klienta e-pastu automātiska režīmā 1-2 minūšu laikā.

Taču ar KASKO kalkulatoru situācija šobrīd ir daudz sarežģītākā un mēs klientiem nevaram garantēt, ka prēmija, ko aprēķināja mūsu kalkulators, tāda arī paliks noformējot polisi.

Tam ir vairāki iemesli:

1) Apdrošinātāju web servisi, kas mums padod konkrētā apdrošinātāja cenu piedāvājumu uzrāda neprecīzu KASKO polises prēmiju un mums nav iespēju automātiskā režīma to pārbaudīt;

2) Iespēja mūsu klientiem saņemt papildus atlaides pie KASKO kalkulatora uzrādītājam cenām, ko mēs arī nevaram nodrošināt automātiskā režīmā, bet varam to piedāvāt tikai tad, kad manapolise.lv ir noformēts KASKO pasūtījums un mēs esam saskaņojuši atlaides ar apdrošināšanas sabiedrību;

3) Mūsu sistēmas kļūdas, kuras diemžēl notiek un mēs to arī atzīstam. Esam pateicīgi tiem mūsu klientiem, kas mums aizrāda uz sistēmas trūkumiem. Mēs pastāvīgi veicam sistēmas uzlabošanu un pilnveidošanu, lai nodrošinātu vēl ātrāku un kvalitatīvāku apdrošināšanas servisu.

Sūdzības autoram atvainojamies par sagādātājam neērtībām! Mēs tiešām cenšamies padarīt www.manapolise.lv par labāko apdrošināšanas portālu Latvijā un aicinām mums ziņot par visām mūsu sistēmas kļūdām. Problēmu ar Jūsu KASKO aprēķinu esam jau pieteikuši apdrošināšanas sabiedrībai, kuras web serviss bija vainīgs pie kļūdainā aprēķina.

Drošu braukšanu visiem novēl ManaPolise.lv

H hipbones 03.07.2020

Всё верно, калькулятор выдаёт сначала одну цену а потом пару раз перезагрузить и выдает дешевле. Я купил на год за 126, оплатил, ввёл снова свои номера и мне выдал калькулятор другую компанию, где на 12 евро дешевле было. Я зашел прямо на сайт этой компании и там уже было на 22евро дешевле. Совет, не ссортесь с ними, пользуйтесь калькулятором и когда выдаёт самую дешёвую цену, переходите напрямую на сайт компании и увидите, что будет дешевле. Я написал им на инфо эмайл, ответа так и нет.

ManaPolise.lv 03.07.2020

Спасибо за Ваш комментарий!

В данном случае была ситуация, когда наш калькулятор не получил цены от всех страховщиков и отобразились только несколько страховых компаний, которые в данном случае не были самыми дешевыми.

Мы получаем от страховых компаний те цены, которые они считают возможными и необходимыми предложить клиенту в кажый конкретный момент времени. Если кто-то из страховщиков нам не выдал цену, мы соответственно не можем ее предложить клиенту. Если кто-то из страховщиков выдал цену, но дороже или дешевле, чем было до этого, то мы тоже не можем на это повлиять. В таких ситуациях советуем клиентам обращаться за разяснением к самому страховщику.

Мы сами не можем влиять на ценообразование страховых компаний. Это их политика и их ответственность.

На ваш сегодняшний эмайл мы обязательно ответим, т.к. мы обычно отвечаем в течение 1 дня.

Спасибо еще раз!

A Aļesja Zeiliņa 11.12.2020
Krāpnieki

Krāpnieki. Apdrošināju mašīnu, naudu atskaitīta bet apdrošināšanas nav. Sazvanīt viņus nav iespējams

S sergejs 13.07.2022

Krapnieki naudu nokasa ,bet polises uz epastu ta ari neatsutija!