A pozze?

Na rabotu pojdu.

č Čoms 09.04.2011

Vot tak pidriki, posmotrite s kakim nikom pi6ite, vot pridurki!

č Čoms 09.04.2011

Vot tak pidriki, posmotrite s kakim nikom ja pi6u, vot pridurki!

č Čoms 09.04.2011

Naverno tut obezjanu iz zooparka podpustili k kompjuteru.

Kuda Zinaida sjebala?

č Čoms 09.04.2011

A fotki u vas estj?V4era kakie to pidriki pokazivali zabavnie kartinki, razve vi huze?

* ***** 09.04.2011

Paldies vismaz par to, ka svešas sūdzības nebojājat!Vai tiešām nav cita veida, kā sarakstīties?Nu esat gan krievus, gan bāleliņus nokaitinājuši.Un ja negrib tevi tā meitene, ja tikai nav zēns, nu nebāzies.Visiem veciem vīriem patīk mazulītes, bet tas nenozīmē, ka jābūt otrādi.

č Čoms 09.04.2011

Man vienkārši patīk patērzēt ar cilvēkiem, nevajag izdomāt kādas muļķības, patīk, nepatīk, kas tev tās sūdzības, ja var sabojāt, celka-vai?Pie mums taču ir demokrātija, ar ko gribu, ar to arī sarakstos.

č Čoms 09.04.2011

*****, man tavs rokraksts šķiet pazīstams, ar kādiem nikiem vēl tu raksti?To taču var tīri fiksi noskaidrot.

* ***** 09.04.2011

Tā jau ir.Tikai vieta nav sarakstei atbilstoša.Lai vai demokrātija, bet kad nav ko darīt un visa diena jāpavada kompī, tas arī nekas, bet apsaukāties un kā citādi rupji uzvesties nav labi.Protams, dari kā tīk, bet tad saproti, kāpēc tev uzbrūk.Kaut gan, var būt, ka tāds arī ir tavs mērķis-provocēt?Tad atvaino un turpini viern.

* ***** 09.04.2011

Tas mani nebiedē, jo neesmu tev neko parādā.Kā arī neapdraudu ne tavu mieru ne drošību.Velti draudi.Par tevi arī var visu noskaidrot.Un ko ar to darīsim?

č Čoms 09.04.2011

Starp citu, mēs sarakstāmies jau diezgan sen, tikai reizēm nedraugi mīl iejaukties.Bez tam šeit jau sen ir pieņemts rakstīt ar svešiem nikiem, tādēļ tev vienkārši radās iespaids, ka ir kādas nesaskaņas, kaut gan šinī laikā ar konkrētu niku rakstīja citi.Ja netici, varam sarīkot eksperimentu, sāksim tērzēt, pēc laiciņa gan jau kāds iejauksies.Pats galvenais, ka raksta ar abiem nikiem, lai tracinātu abas puses.

č Čoms 09.04.2011

Tev jau halucinācijas?Kur tu šeit saskati draudus?Vajag ārstēties, kamēr nav par vēlu.Narkotikas lietot pavisam nav labi.Šādus draudētājus es pārplēšu un piediršu, māc1ītāji atradušies, pakāpieties kā utis uz avīzes, lai varu jūs redzēt!

č Čoms 09.04.2011

Es muldu un muldu, laikam esmu traks!

Nu i razveli bazar!

č Čoms 09.04.2011

Eto deisvitelno ti, ili gondoni?

ja

č Čoms 09.04.2011

Kuda poidjom, esli ti ne protiv?

č ČangalsPleška 09.04.2011

Ja ze skazala, 4to vremeni net.