Bērnu ballīšu istaba "Mamba" - Slikts serviss

2018. Gada nogalē rīkojām bērnam dzimšanas dienas svinības bērnu ballīšu istabā "mamba", bruņinieku ielā 72a-32, rīga un ļoti vīlāmies par šo vietu.
Ļoti nekvalitatīva vieta - bērnu galdiņu apakšas netīras, wc netīrs, telpās bija prusaki, kā arī jūtami cigarešu dūmi. Nevienam neiesaku šo vietu.

Atbilde no Mamba ballīšu istaba Support Pārstāvja atbilde 06.02.2019

Sveicināti!
Pēc jūsu profila nevarējām Jūs identificēt kā mūsu klientu, tādēļ nevaram saprast kad un cikos esat bijuši pie mums ciemos. Tas ir tiešām svarīgi zināt, jo šāda situācija ir ārkārtīga un mēs ļoti gribam to precizēt.
Diemžēl svētku laikā Jūs neko neteicat administrācijai, lai mēs varētu atrisināt esošās problēmas laicīgi, nesabojātu garastāvokli un svētku noskaņu. Esam vienmēr gatavi palīdzībai un esam ieinteresēti, lai jūs un jūsu viesi būtu apmierināti pasākumu laikā.
Kas attiecās uz tīrību mūsu telpās: telpas ik pēc katriem svētkiem tiek rūpīgi tīrītas un sakārtotas, bet pēc brīvdienām tiek veikta ģenerāltīrīšana un dezinfekcija.
Lūdzu sazināties ar mums dotas situācijas izskaidrošanai, uzrakstiet ziņojumu vai telefoniski +371 24848004.
Paldies jau iepriekš un ceram uz nākamo līdz sadarbību!

R