malka24.lv - Malka

Silti iesaku nepasutit malku saja kantori.Pasutijam malku,solits bija atvest nakamaja diena tacu sakas kkadas problemas,solija atvest vel pec dienas.Ir pagajusas 5 dienas bet malkas ka nav ta nav.Runajot pa telefonu ar firmas parstavi jau pirmaja sarunas reize jutu ka uzmetis un pasutijuma pienemejam kkas nav kartiba ar galvu bet tomer bija interesanti ka viss beigsies.Ja nevelaties salt neizvelaties so firmu.

J jkrumins 25.12.2013

Šis acīmredzot ir vecs komentārs tagad noliktava atrodas Vietalvas ielā, malka ir labākā kādu nācies lietot un piegādātājs Jānis mums visus pasūtījumus ved kā pulkstenis!

J jkrumins 25.12.2013

Nepiekrītu šim viedoklim. Tagad noliktava ir Vietalvas ielā un malkas piegādes peteicoties šoferītim Jānim iet kā pulkstenis. Šī viennozīmīgi ur labākā malku ko nācies pirkt.