www.sudzibas.lv Māksligā akmens darbnica Krāpšana, slikts serviss un negodīga konkurence.

Māksligā akmens darbnica - Krāpšana, slikts serviss un negodīga konkurence.

A.god. un Ļ. cien., Kungi un Dāmas!
Vēlos Jūs visus brīdināt par Mākslīgā akmens darbnīcas pretlikumīgo darbību un pat noziedzīgo.
Bērnudārzs, pasūtīja izgatavot virtuves galdus, par ko samaksāja priekšapmaksu, bet minētais uzņēmums savu darbu nepilda, neizsniedz darījuma kvītis, čekus un neceļ klausules.
Tagad nekaunīgi vēlās papildus samaksu un draud, ka darījumu neapstiprinās, proti, šantažē.
Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!

S Stewart 22.01.2018
slikts serviss

Pilnīgs uzmetēju kantoris!Paņem avansu,nedodot pretīm nekādu dokumentu un kad pienāk laiks pasūtijuma saņemšanai Jānis Liberts vairs nav sazvanāms.

J Jānis121212 24.01.2018
Krāpšana, slikts servis un darba nepildīšana.

Uzmanību, UZMANĪBU UZMANĪBU! Cilvēki, šis ir blēžu un noziedznieku kantoris, kuri dabū naudu un pazūd. Uzņēmuma šefs Jānis Liberts, nereaģē uz iebildumiem un sūdzībām. Atbalsta krāpnieciskās shēmas, neizsniedzot darījuma dokumentus... Izkrāpj naudu, darbu neizdara un pazūd... Sazvanīties nav iespējams, met nost klausuli, ignorē...
Tie ir blēži! Kuri nemaksā PVN un darbu neizpilda, bet ja izpilda tad pavirši un kad ir iesaistījušies tiesībsargājošās iestādes.

J Jānis121212 24.01.2018

Tādas blēdības var sagaidīt no šādas iestādes, pašam bija ar viņiem saskarsme, ļoti negatīva. Nevienam neiesaku sadarbību ar šo burkānu kantori!

J Janis Janis 20.03.2019

Edgar Zēveli, kurš maskējas zem dažādiem segvārdiem - Pietiek izplatīt melīgu informāciju un celt neslavu!
Viss augstākais ir absolūti meli. Nespried pēc sevis un savas uzņēmējdarbības viesu namā Līčkalni.
Palasot komentārus par Tavu viesu namu Līčkalni , visiem viss kļūst skaidrs.
Iesaku palasīt Krimināllikuma 157 pantu.
Tas , ka Tev ir privāti motīvi nomelnot mani un manu uzņēmumu , lai paliek Tavā ziņā.
Žēl, ka Tev nav drosmes rakstīt atklāti , neslēpjoties zem svešiem vārdiem.

S Stewart 24.01.2018

Arī man bija līdzīgi.

I informativais2 27.08.2019

man arī ar viņiem neskaidrības. kā jau latviešiem pienākas, neko līdz galam un laicīgi nepaveikt.
atbrauca man MAD uztādīt Pelēku virtuves galda virsmu, līdzi nebija pelēkā silikona, nu jau pagāja gandrīz 4 nedēļas kā gaidu kad atbrauks un paveiks savu darbu līdz galam.
bet protams saprotu, ka nauda ir saņemta, tad kur nu kungiem braukt un pabeigt savu darbu līdz galam.

J Janis Janis 27.08.2019

Kā jau latviešiem pienākas , nenoskaidrojot apstākļus uz reiz tiek rakstīta sūdzība vajag to vai nevajag.

J Janis Janis 27.08.2019

Kas Jūs lūdzu būtu par klientu?
Lūdzu uzrakstiet un mēs noteikti savu kļūdu izlabosim!
Mums pašiem būtu interesanti zināt kā izveidojās tāda situācija.
Gaidīsim ziņu.