www.sudzibas.lv Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti Krāpšana, eksperta neatbilstība ieņēmajam amatam, zadzība.

Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti, sia - Krāpšana, eksperta neatbilstība ieņēmajam amatam, zadzība.

MĀKSLAS UN ANTIKVĀRO PRIEKŠMETU EKSPERTI, SIA.Personigi tas ipašnieces Dzintras Temerovas persona veic darbību mākslas priekšmetu novertešana bez jeb kada pamatojuma.
Ar Kultūras Ministriju viņa nav saitita,mākslas parzina izglītība viņai nav .SIA ir ar ierobežotu atbildību un slēdzienus par mākslas darbiem viņa dod vienkārši ka papiru par kuru nekadas atbildības viņa nenes un tas papirs ir tikai viņas personīgs skatījums kas nevar but objektīvs šajā joma jo nav atbilstošas izglītības.
Personīgi man sanāca ta ,ka tika nodotas pēc klienta pieprasījuma 4 gleznas uz viņas "ekspertīzi'' un atnākot nakamaja diena ar pieņemšanas/nodošanas aktu....gleznu tur vairs nebija.Ka pēc tam tika noskaidrots viņa atdeva viņas bez jebkādiem dokumentiem sev pazīstamam cilvēkam.
Līdz sim gleznas nevaru atgriezt un Dzintra Temerova sevi par vainīgu neuzskata,nekadi soli lai gleznas atgrieztu netika taisīti. Iespējams ka bija iepriekšēja noruna...ta ir zadzība.
Cilvēki, padomājiet un ja neticat pasi interneta caur googli atrodiet info par so kantori.
Neiesaku nest tur gleznas,jo nevar zinat vai dabūsiet atpakaļ.

L

Komentāri (1)

N nekā personīga 03.03.2018

Redzams,ka cilvēks nepamatoti šādu sūdzību nerakstīja---te ir "pilna sirds"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes