AtrisinātaMākslas darbnīca / Aleksandra Čaka iela 60 - Slikts serviss

Neiesaku paļauties uz šo skaistumkopšanas salonu. Veicu pierakstu pie kosmetologa laicīgi, jo tuvojās kāzas. Salons strāda tikai pēc pierakstiem. Pieraksts bija svētdienā, 8:00 no rīta. Aizeju uz salonu, bet durvis ciet. Pagaidu vēl 10-15 minūtes pie durvīm. Sāku zvanīt uz numuru, kas norādīts uz durvīm. Protams, neviens neceļ. Tā arī man neviens nekādu ziņu nedeva. Paldies Dievam, tiku uz “Kollonu”, palaimējas, ka tur nebija aizņemtas vietas ,jo svētdienā tik agri no rīta gandrīz nekas nestrādā, laika arī nebija daudz. Rezultātā, briesmīgi sabojāts kāzu rīts, viss vienā skriešanā, stresā, super, paldies Jums! :))))))) Neiesaku iet uz turieni, varbūt Jūs arī uzmetīs pašā pēdējā brīdī.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta solvddd 20.08.2018

Situācija ir atrisināta, vadītāja ļoti pretimnākoša bija, piedāvāja bezmaksas apmeklējumus, kosmetaloģe tika atlaista.