Maksinets

Saskaaros ar ljoti interesantu situaaciju. Gribas briidinaat paareejos lietotaajus. Ja tiek nosleegts liigums ar SIA Maksinets par interneta pakalpojumiem uz gadu ar atvieglotiem maksaashanas noteikumiem, tas nenoziimee, ka peec gada juus nebuusiet vinju kiilnieks. Ja juus rakstiskaa veidaa pirms septinju dienu laikaa pirms liiguma beigaam nebriidiniet vinjus par liiguma lauzshanu tad tas tiek automaatiski pagarinaats veel uz gadu. Jums naaksies pierakstiit uz sienas liiguma beigshanaas datumu lai vareetu atbriivoties no taa murga. Ja nokaveesiet, bac, veelviens gadinjsh! Chakareejaas tas vinju nets. Purvciemaa pa leetaaku naudu ir daudz labaaki piedaavaajumi.

Ed

:> :> 14.01.2007

da esli bi eto bilo edinstvennoj problemoj v ih servise, vsjo bilo bi prekrasno!:)