www.sudzibas.lv Maksinets Gribas brīdināt pārējos lietotājus.

Maksinets - Gribas brīdināt pārējos lietotājus.

Saskāros ar ļoti interesantu situāciju. Gribas brīdināt pārējos lietotājus. Ja tiek noslēgts līgums ar SIA Maksinets par interneta pakalpojumiem uz gadu ar atvieglotiem maksāšanas noteikumiem, tas nenozīmē, ka pēc gada jūs nebūsiet viņu kīlnieks. Ja jūs rakstiskā veidā pirms septiņu dienu laikā pirms līguma beigām nebrīdiniet viņus par līguma lauzšanu tad tas tiek automātiski pagarināts vēl uz gadu. Jums nāksies pierakstīt uz sienas līguma beigšanās datumu lai varētu atbrīvoties no tā murga. Ja nokavēsiet, bac, vēlviens gadiņš! Chakarējās tas viņu nets. Purvciemā pa lētāku naudu ir daudz labāki piedāvājumi.

E

: :> 14.01.2007

da esli bi eto bilo edinstvennoj problemoj v ih servise, vsjo bilo bi prekrasno!:)