www.sudzibas.lv Maksims Mihaiļišens Dzīvokļa īres krāpniecība Jelgavā

Maksims Mihaiļišens - Dzīvokļa īres krāpniecība Jelgavā

05.07.2024 15:00 biju apskatīt dzīvokli Jelgavā, Palīdzības iela 1-102 (sludinājumā norādīts Zemgales prospekts 5). Ar Maksims Mihaiļišens vienojāmies, ka daļu īres maksu iemaksāju tagad, atlikušo summu pie līguma parakstīšanas. No dzīvokļa tomēr atteicāmies, informēju par to arī Maksimu. Kad sāku runāt ar daļu īres apmaksu, tad Maksims sarunu pārtrauca. Atsakās atgriezt iemaksāto īres naudu, apgalvojot ka tā ir bijusi kā drošības nauda, kas atteikuma gadījumā netiek atgriezta. Šāda saruna, mutiska vienošanās kā arī rakstiska vienošanās ar Maksimu nav bijusi, un par to netikām informēti. Vairākkārt zvanot Maksims Mihaiļišens neatbild uz zvaniem.
Sludinājumā norādīta nepatiesa informācija par dzīvoklī pieejamo - viss ir aprīkots ar visām nepieciešamām mēbelēm un sadzīves tehniku, virtuves iekārtas, iebūvētais skapis, veļas mašīna. Dzīvoklī nav pieejams iebūvētais skapis, veļas mašīna, pieejamas tikai dažas saplīsušas mēbeles, kas ir sliktā stāvoklī.

Maksims Mihaiļišens mēģināja jau iesākumā pierunāt parakstīt līgumu, kur uzreiz pamanīju, ka līgumā ir norādīts 2022.gada 2.maijs, līdz ar to līgums jau ir nekorekts, jo dzīvokļa apskate notika 2024.gada 5. jūlijā.

Izrādot dzīvokli Maksims Mihaiļišens minēja, ka ir komunālie maksājumi ir 250 eur izlīdzinātais maksājums + īres maksa + gāze + elektrība. Vēlāk sarunā bija saprotams, ka komunālajiem maksājumiem nav izlīdzinātais maksājums, bet gan tas ir Maksims Mihaiļišens izdomāts skaitlis.

Ar Maksims Mihaiļišens nav iespējams izveidot komunikāciju - uz telefona zvaniem neatbild, ir atbildējis tikai īsziņas veidā.

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/jelgava-and-reg/jelgava/fcomx.html

E

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes