Maksas stāvlaukums Eksporta ielā (pretī viesnīcai Karavella) - Naudas izkrāpšanas meiģinājums!

Devāmies 3 dienu ceļojumā ar prāmi uz Zviedriju. Par cik dzīvojam 200 km no Rīgas ostas darbinieks ieteica auto atstāt pretim Karavellas viesnīcai, tur maksas stāvlaukumā. Ostā tas izmaksātu 8ls/diennaktī, tur 1ls/diennaktī. Aizbraucām, samaksājām par mūsu 2 diennaktīm 2ls un priecīgi devāmies uz ostu, ali kāpu prāmi. Atgriežoties trešajā dienā, uzrādam čeku, par iepriekš smaksāto 2 diennakšu maksu. pēkšņi darbinieks, mums pieprasa vēl 2 ls. jautājot kādēļ tā? atbilde sekoja, ka mēs taču sen jau mašīnu esopt atstājuši. nesapratnē samaksājam 2ls un prašņājām vēl pēc paskaidrojumiem. Izrādās, ka viņi krāpj cilvēkus uz čekiem izrakstot atpakaļejošus datumus. mūsu čekā norādīts 2 dienas atpakaļ ejošs datums, līdz ar to sanāca, ka auto stāv jau 4 diennakti. teicām, ka varam pierādīt ar pasi savui dzīvesvietas adresi un ar prāmja biļetēm to, kad aizbraucām un kad atbraucām lv, un prasijām izsaukt piekšniecību.
Darbinieks ķēra pēc telefonu, un pēc brīža turēdams klausuli pie auss noteica, ka neceļot augšā un ar otru roku no kases izvilka mūsu 2ls un atdeva nosakot, ka lai braucam prom, viņš visu noskaidrošot pats!

mums tie bija 2lati, ko šis uzņēmums vēlējās izkrāpt, citiem tā varēj būt lielāka summa!!

A

Komentāri (1)

L Lama 01.11.2010

Malači, ka nolikāt pie vietas to darboni!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes