Mākleris |Kristaps - Slikts serviss

Sveiki! Ja vēlaties ietaupīt savus nervus, iesaku izvēlēties citu kompāniju, ar kuras palīdzību pirkt dzīvokli. Ar hipotekārā kredīta palīdzību, iegādājāmies dzīvokli. Līdz dienai, kad bija jādodas pie notāra viss bija ok, komunikācija ar firmas mākleri Kristapu (tālrunis 26979788), bija laba! Pirms došanās pie notāra, Kristaps ar dzīvokļa saimnieci un vēl 2 draudzenēm ieradās bankas filiālē, kur mēs parakstījām aizdevuma līgumu. Nav zināms kādā sakarā viņi tur ieradās, bet nu ok, mazums grib pārliecināties, ka esam reāli pircēji... Tālāk jau dzīvokļa īpašniece gribēja iepazīties ar mūsu aizdevuma līgumu utt., lai pārliecinātos, ka viņa saņems naudu par dzīvokli. Tālāk jau sāka pieprasīt naudu nekavējoties no bankas, pirms Zemesgrāmaas, jo redziet viņu apmānīs. Kristaps nebilda ne vārda. Rezultātā gājiens uz banku pārvērtās par tirgus pasākumu. IT kā to visu nevarēja izrunāt ar saimnieci pirms visām formalitātēm. Pie notāra, pārlasot līgumu Kristaps uzstāja pievienot punktu, ka mums obligāti ir jāapdrošina dzīvoklis. Lai gan tā ir bankas prasība, nevis nekompetenta māklera. UZ jautājumu kāpēc mums tas būtu jādara, un kā tas attiecās uz viņiem, sekoja ģeniāla atbilde- ES tā gribu!!!! Ļoti kompetenta speciālista atbilde! Smieklīgi! kad palūdzu detalizētāku info kāpēc viņam to tik ļoti vajag, atbildēja, ka tie cilveki viņam maksā naudu un viņam jādarbojas ir viņu interesēs! HA! Tieši mēs esam pircēji un maksājam naudu par to dzīvokli! Par cik zinājām, ka bankai ir nepieciešama apdrošinānšana, ok, piekritām viņam par prieku iekļaut to punktu! Par cik esam pirkuši arī citu dzīvokli, kur bija super adekvāta māklere, kura neieradās bankā ar īpašniekiem, bet mēs satikāmies pie notāra, izlabojām līgumā tikai naudas summu, kas bija neprecīza! Nekādus mistiskos punktus par apdrošināšanu, viņa pat neieminējās iekļaut.! It kā jau lasot liekas, ka nekas traks, bet garastāvoklis un nervi tika pamatīgi pabojāti! Manupārt, ka māklerim ir jāvienojas ar dzīvokļa īpašnieku pirms tikšanās ar pircēju, un nav pie notāra jāizrāda savas kaprīzes par apdrošināšanu, jo viņš tā grib! Radās iespaids, ka Kristaps ir students, kas nesen ir uzzinājis par līgumu sastādīšanu, un, lai liktos gudrāks pircēju acīs, izdomā nevajadzīgu punktu iekļaušanu. Kopumā: Izvēlaties citu mākleru pakalpojumus, ir tik daudz normālu mākleru!

R

db 06.03.2016

Skaidrs, ja kādreiz satikšu mākleri, kam vārds Kristaps - uzreiz sitīšu viņam pa purnu!