AtrisinātaMajestic Hunters meinkūnu audzētava - Pārdeva slimu dzīvnieku

Pirms nepilniem diviem gadiem nopirkām kaķeni no majestic hunters audzētavas, īpašniece evija pluce (pienene) . Diemžēl kaķis bija slims, tad bija blusas, ādas problēmas. Pēc vetārsta apskates dzīvnieks tika atzīts par novārguši, pārāk mazu savai šķirnei - jautājums palika atklāts vai ir saņēmis pietiekošu uzturu.
Dzīvnieku ārstējām vairākus mēnešus, bet diemžēl ar maziem rezultātiem. Vetārstu prognoze bija hroniski slims dzīvnieks, ilgstoša terapija ar prednizolonu. Lūdzām audzētāju pieņemt atpakaļ slimo dzīvnieku, ko viņa arī darīja, bet naudu par dzīvnieku tā arī līdz šim brīdim neatguvām.

Radās vēlme uzrakstīt atsauksmi, jo pavisam nesen fb grupā meinkūni latvijā / latvian maine coon lasīju vēl vienu bēdu stāstu par šo audzētavu un vēl vienu pieredzi meitenei no lietuvas. Nekas nav mainījies, mēs esam trīs gadījumi, kas par šo pieredzi runā, bet cik daudz ir tādi, kas noklusē, jo bail? !

Audzētava turpina darbību, pelna naudu ar "gandrīz veselu" kaķu biznesu.

Komunikācijā laipni līdz pārdošanas brīdim, pēc tam visu situāciju pagriež otrādi.

Varbūt kādu izglābs mans ieraksts un liks padomāt vai ir vērts sadarboties ar šo audzētavu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.09.2019

Uzņēmuma Majestic Hunters pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Kolta 01.04.2019

Atdevāt atpakaļ kā nevajadzīgu lietu. Skumji!

E Esirlila 05.09.2019

Tu nopietni? Labāk skatīties ka dzivnieks mokās? NE TAVAS VAINAS DĒĻ?

K Klientamnavtaisnība 02.04.2019

Vai tad pa šiem gadiem neiemīlējāt kaķi tā, ka nevarētu no viņa šķirties? Vai tad tas nav mīlulis, ko mīl neskatoties ne uz ko? Vai tā bija tikai naudas ieguldīšana tālākam biznesam? Sirds nesāpēja atdot atpakaļ? Nespēju to iedomāties...

E Evita P. 03.04.2019

Labdien, Alda Rubeze!

Kad pārdevām Jums Beciņu [par 150eur], kurai tolaik bija vēl pavisam jauniņa, mēs vienojāmies, ka kaķenīti sterilizēsiet. Sterilizāciju atlikāt, bet, kad beidzot kaķeni sterilizējāt, pavisam neilgi pēc tā rakstījāt, ka Beciņa galīgi nesadzīvo ar jau esošo runci (pa pusei meinkūnu) un atdevāt Beciņu atpakaļ.

Jūs arī šeit rakstat, ka "ārstējāt dzīvnieku vairākus mēnešus", bet pati komentējāt FB Meinkūnu grupā, kurā mēs apspriedām šo gadījumu, ka kaķene pie Jums vien pabija aptuveni divas nedēļas…

Atļaušos vēl piebilst, ka šis gadījums tika izrunāts jau minētajā FB Meinkūnu grupā, kur piedalījās arī Jūsu pieminētās kaķenes Beciņas jaunā saimniece Kristīne un Jums atbildēja, ka kaķene pie viņas nonāca lieliskā stāvoklī un lieliski jūtas pašlaik, februārī nosvinot 8gadu jubileju!
[pievienoju arī attēlu, kur redzams Kristīnes komentārs atbildē Jums]

Atvainojos, bet netaisos iesaistīties šajā diskusijā vēl vairāk. Lieliski saprotu, ko Jūs tagad darat un kāpēc tāds "aizvainojums". Man ar Jums viss ir skaidrs! Lieciet mani mierā un dzīvojiet savu dzīvi! :)

Turklāt personīgi es nevienā brīdī neatsakos no savas atbildības un vienmēr, VIENMĒR aicinu kaķēnu/kaķu jaunos saimniekus ar mani sazināties JEBKĀDOS jautājumos, kas arī ir minēts un uzsvērts mūsu audzētavas pirkšanas/pārdošanas līgumā!

Jauku dienu vēlot,
Evita P.

A alineta 09.04.2019

Evita, es neesmu Jūsu pieminētā Alda, bet gan Alīna (Aļona)...bet nu ok, man nav svarīgi, lai mani atceraties. Tas tik parāda, ka ir vēl gana daudz piemānītu cilvēku bez manis.

E Evita P. 11.04.2019

Tad šī ir klaja apmelošana vai arī noteikti jaucat audzētavas, Alīna (Aļona), jo atpakaļ no Jums kaķeni noteikti neesmu ņēmusi!

8 gadu laikā ir bijuši uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi gadījumi, kad visdažādāko iemeslu dēļ mājas mīluļi ir atgriezti atpakaļ audzētājam (man), tādēļ katru gadījumu ļoti labi atceros.