www.sudzibas.lv Mājdārziņš Rasa Neatgriež pārmaksāto naudu un maina SIA

Mājdārziņš Rasa - Neatgriež pārmaksāto naudu un maina SIA

Mājdārziņam Rasa tika piešķirts valsts līdzfinansējums par bērnu 142eur apmērā, un tika solīts šo summu ielikt kā atlaidi pāris mēnešus vēlāk, kad reāli iennāks nauda kontā. Mēs nolēmām ar 1 janvāri lauzt līgumu, tākā bija solīts, ka valsts vairs nefinansēs. Diemžēl, par pēdējiem 2 mēnešiem dārziņš naudu tā arī neatgrieza, sakot ka tā nav viņiem pieņemtā prakse un nezinot aŗi kā to darīt.
Kaut arī es noskaidroju un ziņoju dārziņam, kā noformēt kredītrēķinus, uz maniem epastiem un zvaniem dārziņa vadītāja Rasa Pakalniņa vairs neatbildēja un ierakstītās vēstules nepieņēma. Izrādās, dārziņš tagad ir reģistrēts uz cita SIA un cita dibinātāja vārda.
Viss - varat griezties tiesā!
Citādi dārziņš labs, bet, ja esat pārmaksājuši summu - atpakaļ to nekad neredzēsiet, pat ja likums tā nosaka.

V