AtrisinātaMajasdarbs.lv - Krāpšana!

Samaksāju par kursa darbu 80 eiro un kursa darbu atsūtīja miskastē metamu. Pat saturs neatbilst tekstam un virsrakstiem.
Drausmīga attieksme. Kļūdas savas atsakās labot.
Neiesaku!
Darbs izdarīts vairāk kā pavirši!
Sava laika trūkuma dēļ vēršos pie citiem cilvēkiem lai pārlabo darbu. Darbs neatbilst ne metodiskajiem noradījumiem kā arī ļoti daudz teksta kļūdas!
Sūda kantoris!
Lūgums, atvainojiet par gramatiskajām kļūdām.
Ceru uz Jūsu sapratni!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ganta 27.12.2017

Uzrakstiet kad situācija atrisināta un viss.
Paldies

G

H Haralds Kurmis 20.12.2017

Raksti kursa darbu pati,tad saturs atbildīs virsrakstam.

G Ganta 20.12.2017

Visu cieņu Jūsu viedoklim. Uzrakstīju laika trūkuma dēļ vērsos tobrīd.

veesaa007 20.12.2017

Ar tādu gramatiku un pieturzīmju lietošanu- nekādu cerību pašai Karīnai uzrakstīt savu kursa darbu tā, lai tas būtu vismaz ieskaitīts.

C critical thinker 20.12.2017

kā var uzrakstīt vārdu 'noradātījumi'?

B Bios 20.12.2017

Man ir tikai divi jautājumi - kā un par cik Jūs pieņēma augstskolā? Problēma nav slikti noformētā kursadarbā, bet gan tajā apstāklī, ka neprotat kādēļ tie ir jāraksta. Vismaz, labojot kļūdas, iepazīsieties ar tā saturu. Bet Jums visticamāk ieteiktu beigt studēt priekšlaicīgi un iet srādāt darbu kuram nav nepieciešama augstākā izglītība. Nu nevajag Latvijai tādus speciālistus!

P Philips11 21.12.2017

Nu beidziet par to laika trūkumu, viss atkarīgs ir no paša cilvēka. Arī es vienmēr esmu veiksmīgi spējis apvienot mācības ar ģimenes dzīvi un darbu. Jā, bija grūti, bet neiespējami tas nav. Bet cilvēks pēc dabas ir slinks,tādēļ izvēlēsies vienmēr vieglāko variantu. Un šādiem kantoriem sen ir jāiet ar līkumu,tad jau labāk kādam labam paziņam, draugam,radiniekam liec uzrakstīt,varbūt pat naudu nepaņems.

A Andris Vaivods 21.12.2017

Tik tiešām piekrītu vairākumam - darbs jādara pašam. Ja nē, tad nu resursi jāizvēlas rūpīgāk. Kursa darbs no 80 lpp pa 80 EUR? :D:D 1 EUR/Lpp? Jādomā, ka nekā tur nebūs laba

R Rakstu 22.04.2018

Kursa darbs ir aptuveni 30-50 lpp. Vienalga ļoti lēti. Visticamāk, vai nu: 1) kāds pirmkursnieks vai pat vidusskolēns piepelnās, 2) copy -paste plaģiāts, 3) 10X agrāk notirgots darbs.

Likumsargs 21.12.2017

Mūsdienās izglītība tiek pirkta un tad padomājiet, kad jūs aiziesiet pie ārsta, kas savu diplomu ir nopircis, kas būs? Jūs gribēsiet iet pie šāda speciālista? Es noteikti nē!
Kāpēc mūsdienu zelta jaunatne domā, ka visu var nopirkt? Es to nevaru saprast!
TAS KA JUMS IR DIPLOMA PAR AUGSTĀKO IZGLĪTĪBU VĒL NENOZĪMĒ, KA ESAT ŠO IZGLĪTĪBU IEGUVIS!

A Aline Dubrovska 22.12.2017

Spriežot pēc Jūsu kļūdām, problēma ir Jūsos, nevis kompānijā.

Kad biju dekrēt atvaļinājumā tikai viņi man palīdzēja nenervozēt un mierīgi visu nokārtoja manā vietā.

A Aline Dubrovska 22.12.2017

Spriežot pēc Jūsu kļūdām, problēma ir Jūsos, nevis kompānijā.

K Kaspars Sīlks 23.12.2017

Vairākas reizes vēršos pēc palīdzības tieši šai kompānijai majasdarbs.lv , mācību darbu izpildē, nekad, nekādu problēmu nebija, problēma ir laikam tikai Jūsos. Jūs laikam no paša sākuma nedevās pilnu informāciju, kas tieši Jums bija vajadzīgs + viņi vienmēr koriģē un labo kļūdas, kur tas ir nepieciešams.

Likumsargs 26.12.2017

NU LAIKI PIENĀKUŠI!
MĒS SAVUS MĀJAS DARBUS PILDĪJĀM PAŠI!

I Iveta Kapri 08.01.2018
Jūs esat labākie!!!

Vairākas reizes esmu uzticējis savus mācību darbus šai komandai, ļoti atbildīgie jaunieši, vienmēr ir gatavi palīdzēt.

Liels jūms paldies, pateicoties jums, aizstāvēju darbu uz 8 ballēm un saglabāju savus nervus.

I Iveta Kapri 09.01.2018
Jūs esat labākie!

Vairākas reizes esmu uzticējis savus mācību darbus šai komandai, ļoti atbildīgie jaunieši, vienmēr ir gatavi palīdzēt pat ļoti īsos termiņos. Lielisks serviss, vienmēr ātri un operatīvi saziņas ar tevi, izmanto jaunāko literatūru. Gribu tos uzslavēt un pateikt lielu paldies, pateicoties jums, aizstāvēju savu darbu uz 8 ballēm un saglabāju savus nervus.

A Anda B 10.03.2018

Sodīt darbu paŗdevējus un pircējus!

www.majasdarbs.lv 02.04.2018

Labdien,
cienījamais kursa darba “Pasūtītāj”. Sūdzībā rakstītais ir nepamatoti konkurentu meli, kas acīmredzot zaudējuši klientus savu pakalpojumu sliktās kvalitātes dēļ.

Mūsu uzņēmums nekad nav izstrādājis "kursa darbus par 80 eiro"! Cenas par kursa darbiem sākas no 100 eiro vai vairāk.

Mēs ieteiktu grupai, kas izdomāja šo sūdzību, pievērst lielāku uzmanību savu darbu izstrādes kvalitātei, nevis nodarboties ar citu uzņēmumu anti-reklāmu.

Lūgums administrācijai vairāk pievērst uzmanību portālā publicētajam saturam. Lai nesanāk tā, ka godīgi uzņemumi cieš no negodīgas konkurences.

Veiksmi darbā!

A Anda B 22.04.2018

Vai sevi dēvējat par "godīgu kompāniju"? Domāju, ka darbu pārdevēji jau pēc būtības ir negodīgi - vienalga,par 80, 100 vai 200 eur.

R Rakstu 22.04.2018

Ja viņi ir reģistrēti VID un pārdod pašu rakstītus darbus, nevis kompilācijas, kur ir problēma? Latvijā nav neviens normatīvais akts, kas aizliegtu pārdot savas intelektuālās darbības produktus. Studentiem pirkt - gan.

S solar.extreme 09.11.2019

Vispār nožēlojams darba izstrādātājs. Nožēloju, ka pie viņa (www.majasdarbs.lv - Dainis Jackevičs) un it kā viņa komandas!
Darbu nepieņēma! Atsauces uz veciem, spēkā neesošiem normatīvajiem aktiem.
Tad ir vienkārši vāks - šitā iekrist!
Neiesaku nevienam.

www.majasdarbs.lv 15.01.2020

Labdien!
Par kādu pasutijumu iet runa?
Lūdzu atsūtiet Jūsu e-pastu, mēs mēģināsim atrisināt problēmu.
Ceram uz Jūsu sapratni.
Ar cieņu www.majasdarbs.lv

E Elis 20.01.2020

Заказывала учебную работу у Dainis Jackevičs majasdarbs.lv - в связи с нехваткой времени и постоянной работой, осталась очень довольна качеством исполнения.
Очень ответственный молодой человек, работа выполнена в сроки.
Перед выполнением работы, он четко и ясно объяснил весь ход сотрудничества и в итоге все было соблюдено.

A Aivars1980 28.08.2020

Vēlos izteikt pateicību majasdarbs.lv komandai un Dainim Jackevičam par palīdzību mājas darbu risināšanu ekonomika! Man ļoti laipni atbildēja uz e-pastu pusstundas laikā, informēja par darba gaitu.
Es iesaku šo uzņēmumu cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība uzdevumu risināšanā un mājas darbu pildīšanā!
Liels Jums paldies!

A AleksKuprijanofs 30.11.2020

Paldies Majasdarbs.lv komandai par veiksmigu Kursa darba uzrakstišanu.
Veiksmi darba)