www.sudzibas.lv Mājas uzraudzība Ivars Landorfs zog

Mājas uzraudzība - Ivars Landorfs zog

Aizgāja no dzīves mani vecāki, bet lauku mājā man palika bites. Bija nepieciešams mājas uzraugs, jo es dzīvoju citur.Uzradās ticīgs cilvēks Ivars Landorfs, kurš pārceļojis daudzas draudzes, nu atradis to labāko un, ieņemdams svarīgu vietu Kristus draudzes dzīvē, šķiet, neko nezina par baušļiem. Lasa bībeli, skaita galda lūgšanas, tēlo svēto.Izrādās, šis cilvēks ik gadu atrod un īrē arvien citu lauku māju (šoreiz gan bez īres maksas, tikai maksāja par izlietoto ūdeni un elektrību). Meklēdams turīgāku saimnieci, piedalās nelielos darbiņos, bet, mainot mājvietu, aizved sev līdz visu labāko, ko vien mājā atradis, to pamatīgi izokšķerēdams. Landorfs ir pārliecināts, ka viņam tas viss, - jebkas pienākas, jo viņš esot palīdzējis.Savas draudzes locekļus nemitīgi apgādājis ar "paņemtām" ievārījumu un medus burciņām, u. c. dārzā audzētām lietām, māju krietni vien patīrījis. Landorfs patvarīgi izsviedis medu un aizvedis, noslēpdams visas pēdas. Ivars Landorfs braukā ar pelēku volvo, piesakās uzraudzīt lauku mājas. Iesaku nelaist Ivaru Landorfu savā mājā!

S Shani 01.04.2017

Neticu, ka Ivars Landorfa zog. Pazīstu viņu kā godīgu cilvēku. Cien.k-dze! Jūs rakstat, ka nepieciešams mājas uzraugs. Cik tad par mājas pieskatīšanu maksājāt? Cilvēks pieskatīja jūsu māju, droši vien arī dārzā strādāja. Šajā rakstā jūs atklājas savu būtību.

L Lepnā Lavīze 01.04.2017

Ja jau cilvēks mētājas no mājas uz māju, viņam tā īsti nav kur dzīvot. Mājas izīrēšana tikai par pieskatīšanu ir ļoti izdevīga, ņemot vērā īres maksas Latvijā. Laikam esat viena no viņa draudzes, kas dabūja gan medu, gan visu pārējo. Bet Jūs, Ingrīda, ziņojiet policijai! Nevienam nav tiesību piesavināties saimnieka mantas.

L Lepnā Lavīze 01.04.2017

Patiesībā jūs, sektu ,,ticīgie", esat baigie lupatlaši. Viena paziņa strādāja pansionātā pie veciem cilvēkiem, tāpat no turienes staipīja saviem ,,brāļiem un māsām" visādus produktus, tad par maksu kopa vecu cilvēku, tāpat stiepa produktus no vecā cilvēka ledusskapja gan sev, gan saviem sektantiem, pamatojot, ka tāpat tante maz ēd. Kamēr dēls viņu ar kaunu padzina. Varbūt sākat strādāt, nemetat visu naudu savai sektai, lai līderi var ar dārgām mašīnām braukt un skolot bērnus ārzemēs uz tādu duraku rēķina, tad visam pietiks un nebūs jāmeklē, kur kādu zaptes burku var nocelt?

S Shani 01.04.2017

Tieši tā. Tādas lietas jākārto oficiāli, jo kurš var zināt vai kundze raksta patiesību. Tā tomēr ir neslavas celšana. Likuma sargi izlems...