Mājas meistars - Krāpšana

Mājas meistars, tel.26193745. Pelna tikai uz izsaukumu 25 eur, bet darbu jādara kādam citam meistaram. Sola atbraukt nākamajā dienā, tad atsūta sms, ka mašīna salūza vai bērns slims, tad sola, ka kolēģis atbrauks, tad jau vairs neceļ telefonu un ar to arī viss beidzas.

P Priekspalidzet 23.12.2019

Sveiki, samaksa bija par darbu, nevis par izsaukumu. Mūsu meistaram bija saslimis bērns, un Jūs par to tikāt informēta. Tikāt informēta arī par to, ka tiklīdz meistars varēs uzsākt atlikušos darbus, tā uzreiz ar jums sazināsies. Piedodiet, bet bērna veselība ir svarīgāka par darbu! Priecīgus svētkus!

B biznesaklients 25.12.2019

Lielisks biznesa ētikas paraugs - publiski strīdēties ar klientu komentāru sadaļā

I Inese Otzule 13.07.2020

Sveiki, Priekspalidzet! Mājas meistars līdz šim vēl nav atbraucis. Cerams mašīnu salaboja un bērnam arī viss kārtībā. Galvenais, ka 25 eur neaizmirsa paprasīt.

A Azdna 10.11.2023

Šmaucējs. Bezatbildīgs meistars.
Brauca trīs reizes bet neatbrauca.
Sazvanīt vairs nevar, laikam mani nobloķējis.
Neiesaku.