www.sudzibas.lv Mairis Virsis Mašīnu nepiegādāšana

Mairis Virsis - Mašīnu nepiegādāšana

Labdien! Gribu uzzināt, vai kādam nav bijusi saskare ar Mairi Virsi, kas uzdodas par automašīnu piegādātāju no ārzemēm, un pieprasa naudu avansā. Manā gadījumā viņam radās simtiem mistisku iemeslu, kāpēc viņš mašīnu nevar atvest un naudu arī atdot... Protams, pēc policijas ziņām viņam arī nekas nepieder, un tāpēc viņš arī neko nenoliedz, jo tā var mēģināt tikt caur ar civillietu. Manā gadījumā pret Mairi Virsi ir ierosināta krimināllieta. Būšu pateicīgs par par informāciju no cilvēkiem, kam ir sanācis līdzīgi. Paldies...

M Madars 14.09.2011

Interesanta versija no Maira Virša par man nepiegādāto mašīnu.
Man pilnīgi neinteresē visi viltīgie Maira piedāvājumi par kaut kādu nezināmu citu mašīnu vai par nezināmiem cilvēkiem Francijā vai Turcijā, pie kā būtu jāved mana mašīna, lai salīdzinātu numurus !!!
Tas tak ir pilnīgās muļķības - piegādā man mašīnas dokumentus un es aizbraukšu pats uz Franciju vai Kanādu salīdzināt numurus. Kam man vēl kāds liekais ritenis.
Kad piedāvājos pats aizbraukt pakaļ autiņam uz Lietuvu, tad vairs nevar dokumentus atrast un adresi iedot (ir vairāki izsūtītie epasti ar lūgumu šādus dokumentus piegādāt, un viņš apsolījās policijā nedēļas laikā piegādāt) . Arī policijā šādi dokumenti nav piestādīti. Un man ir oficiāla vēstule, ka ir ierosināts kriminālprocess pret Mairi Virsi no policijas. Nez vai viņi to no pirksta izzīda.
Es līdz šim brīdim neesmu devis atļauju savas (ķipa atvestās mašīnas) izārdīšanai. Manā kontā ieskaitītā nauda ir par šīs mašīnas izmantošanu.
Gaidu kad piestādīs autiņa dokumentus, un pašu automašīnu. Tad varēsim runāt par kaut kādu Maira vēlēšanos jautājumu risināt.

M Madars 14.09.2011

Vēl kas te apšauba mana prāta spējas un apsaukā - gribētu atgādināt - esmu godalgots no 5. klases matemātikā, ķīmijā, fizikā, vēsturē, vizuālajā mākslā, sportā ar vairāk nekā 20 godalgām, un lielākoties tikai ar pirmajām vietām rajona un valsts līmenī. Esmu 2010. gada 1. vietas ieguvējs nominācijā Latvijas jaunais vides ķīmiķis. Tuvāko mēnešu laikā aizstāvēšu doktora grādu ķīmijas tehnoloģijā.
Savā mūžā bija nācies augt ģimenē un satikties ar draugiem, kas savu vārdu tur un lietas nokārto līdz galam. Tāpēc tāda vieglprātīga uzticēšanās un lieki kreņķi.
Nepriecājos, ka aitas cērp, un valstī visu cērp, un mūsu ekonomika tādēļ ir uz bankrota robežas. Priecātos, ja visiem valstī ietu labi, un cilvēki piedomātu, ar ko slēdz darījumus.

* ****** 14.09.2011

Madar, nu ko var gribēt no cilvēka, kurš pats sevi par kretīnu sauc!Pats sevi taču vislabāk pazīst!

K KasparsSalmiņš 16.09.2011

Hallo!
NETICIET MAIRIM NEVIENAM VIŅA VĀRDAM- A-F-Ē-R-I-S-T-S ! UZ PILNU KLAPI!

Nekad nav strādājis algotu darbu, tagad gudri dirš par to, ka apčakarēt citus, un katru dienu kaļ jaunus plānus!

Nekad neesmu redzējis tādu nelieti, nodokļus vispār nekad nav maksājis un to laikam nedarīs.

Mairi, un neattaisnojies, savu upuru priekšā- zemiski!

UZMANĪBU!!! STOP!!!

TAUTA- NEUZĶERATIES UZ MAIRA VIRŠA LĒTAJĀM AFĒRĀM.PAŠI PĒC TAM NOŽĒLOSIET!!!

Un Tev vecīt, ( Mairi) rūdi raksturu, un, lai izturība un pacietība ir Tavas sabiedrotās...

lai veicas- afērist!

K kaspars 22.09.2011

Nemaz nešaubītos, ja Suntažu bankomāta aplaupīšanā ir iesaistīts Mairis Virsis,
Marat, uz priekšu, sit ārā naudu viņam!
Tomēr tie 38 tūkstoši ...

M Mairis 30.09.2011

Da lohi Jūs visi pilnīgi pa pilnu programmu !!! Madar Tu esi pilnīgs dulburs un neskaitāmu labestību īpāsnieks vot tiešām uz tādiem mudakiem jau šī Valsts turas ašpadsmit balvas bet rezultāts viens mājā atver durvis un sūdos līdz ausīm Es esmu redzējis Tavu māju un Tavu bērnības izaugsmi un tagad Tu esi ielīdis reālajā pasaulē SVIESTS pilnīgs...Zinātne nav dzīve reālā !!! Ja Tev bij jāsaņem tā mācība lai ietu tālāk Tu viņu dabūji tad samierinies un dzīvo Tu esi kļuvis tikai spēcīgāks bet protams ja Tu sapratīsi par ko ir runa no Manas puses !!! Un Tu koment ********* paliec pie savām domām tiešām STOP man nav vajadzīgi un nepieciešami tik sīki un tizli darījumi nebūt nenodarbojos vairs ar auto piegādi (lēti).Kaspar Salmiņ domāju pilvērtīgi 38 štukas tās ir bērnu spēles Tavā vecumā izaudz līdz kautkam !!!Ha Ha Ha Pajoliņu kopiena !!! Un Tu MADAR godalgotais no 5klases es jau 3klasē sapratu ka nodokļu maksāšana un reāla darba izpilde ir domāta citiem nevis man Tieši tā savā apzinātajā mūžā esmu strādājis 2mēnešus un viennozīmīgi vairs netaisos to darīt !!! Sist ārā naudu no Manis uz priekšu gribu pasmaidīt, man patīk !!!Kā teikt lai būtu tāds afērists kā Tu saki ir jābūt ļoti daudzām īpašībām ļoti augstā līmenī un pat ;loti attīstītam !!! Jā un Madar es lepojos ar Savu Meitu Kristīni un Dēlu Daniēlu ko audzinu viens pagaidām(10-5g), bet ja aizskarsiet Manus bērnus atlīmēšu ausis da jebkuram tikai nāc reāli un parādies interneta puisīt !!! pat tiesāties nebūs pēc tam ar ko !!!38štukas Tev nepietiks lai atrastu Tevi !!!

V Vjačeslavs 01.10.2011

Майрис Вирсис- занимается воровством на доверии- в основном имеет дела с одинокими женщинами и неуравновешенными мужчинами- входит в доверие и выманивает деньги. Направления в основном это какие либо левые товари-продажа ворованных машин или обманывает об выигранных аукционах с американских площадок. Однако деньги просто таким способом присваивает .Подписывает любые документы -ему все-равно.Человек смертельно болен инфекционным заболеванием и имеет справку психически больного человека- 6 детей- цыганской национальности- проживал в Саулкрастах где сегодня живут его родители.Человек только с одной целью- завладеть вашим имуществом или денежными номиналами, пьет и употребляет иные препараты-непонятно почему ему все сходит с рук и им органы стараются не заниматься-

M Mācītājs 08.10.2011

Cilvēks bez izglītības, nekad nekur nav stradājis, nodarbojas tikai ar nelegalām lietām, sniedza pakalpojumus noteiktam ierēdņu lokam un līdz ar to bija interesants kamēr nesāka pieteikt pretenzijas un pats lūgt izdarīt viņam kādus pakalpojumus. Viņam ir seši bērni, neskaitāmi sakari ar sievietēm, ir slims. Divi bērni, kas dzīvo ar viņu, ir ar nestabilu psihiku tāpat kā tēvs. Mairis Virsis izmanto jebkuru iespēju nozagt jebkādu materiālo vērtību. Abi vecāki no viņa ir atteikušies. Izmantojot jebkādu iemeslu mēģina aizņemties naudu, ļoti labi jūt cilvēklu vājības. Cilvēciskas vērtības uzskata par vājību. Mīl sievietes, kurām ir zema pašapziņa, savu pirmo sievu piekāva līdz nāvei. Pilnīgs krimināls.

M Mairis 09.10.2011

Nu ļoti interesanti Un Tu Tatjana K. jau nu būtu labāk paklusējusi Ok gribi presi tad Tu to arī dabūsi tāpat Tev tiesas darbus neizbēgt ! informācija par 6bērniem ir nepatiesa un to Tu Tatjana ļoti labi zini. Un kuras tad manā dzīvē ir tās vājās sievietes ar kurām esmu dzīvojis Un kurš no maniem vecākiem ir atteicies no manis, gribētos zināt!? Un būtu interesanti zināt kur tad es esmu aizņēmies naudu !? Un par bērniem jaunu labāk nemurgo Tev pašam Mācītāj ir traumēta psihe, Tev pašām esot blakus ar Tatjanai drīz vien būs traumēta psihe !Nešaubos kad Tevi drīz vien pašu iesēdinās par krāpšanu visu savu naudu esi izkrāpusi no Latvijas tautas. Nu nekas viss nostāsies savās vietās pavisam drīz !!! Tādi ļoti smagi izteicieni par manu pirmo sievu vai tik gadījumā nekļūdies !!!(zemiski) Es nejūtu cilvēka vājības bet redzu tās !Pilnīgi viennozīmīgi varu Jums pateikt ar kriminālu nenodarbojos jau entos gadus jā ir bijusi pagātnē saistība ar to nenoliegšu ! Par izglītību interesants teksts jā varbūt ir pietrūkusi bet tāpēc jau tagad arī studēju un apmeklēju dažādus kursus !!! tiešām interesantas lietas var iemācīties !

L [email protected] 10.10.2011

Man smiekli nāk pa šito cilvēku, viņš ir profesināls bandīts.Ar šito cilvēku nesasieties, jo viņš ir spējīgs pat draugus nodot knab, lai tik pats neiekristu .Vai tu pats nebaidies ka viņi iznāks laukā?Virsi tu patiesība nekas nēsi, tev patīk slēpties aiz cita cilvēku mugurām.Un tagad tu plāties ka tev ir pazīstami Kargini.Bet apskaties no malas kas tu esi ?Varu teikt kas tu esi Virsis un viss.Aceries to ka tu esi daudziem parādā.Viņš savus naudus upurus izvēlas, kuriem nav aizmugures

* ****** 10.10.2011

Kretīns ir un paliek kretīns, tur nu nav ko piebilst.Cerams, ka drīz kaklu lauzīs!

_ _------ 13.10.2011

Nav ko daudz funktierēt, jānoker un jānodauza tā, lai mēnešus 3 pakaļu nevar pacelt un ārstiem ir ko darīt.Tad varbūt sajēga paurī atgriezīsies.Šitie purni citu valodu nesaprot.Jāmāca mirlas ar sen pārbaudītiem līdzekļiem.Kad dzīve būs jāpavada invalīda krēslā, tad varēs gremdēties pārdomās par to, kādā veidā ir nonācis pie tādas dzīves.

K kaspars 18.10.2011

Nu nu, Mairi ! ha ha ha
Esi sprukās...

Visi pilnīgi visi, ir PRET Tevi Mairi, TU vari izstiepties vai sarauties, TU viens ar saviem lētajiem argumentiem PRET tautu, kuru esi piečakarējis...nespēsi ilgi pretoties, jo jutami sac atklaties...ar ko nodarbojies, cik daudz dzive esi sasniedzis, ar ko esi dzivojis kopā, ko pazemojis, cik klasu izglitiba Tev ir, malacis, uz prieksu...to, ka neesi stradajis visu dzivi, bet zadzis...tadējadi nopelnot sev iztiku...

Nepazemojies labāk un netabildi uz seit tev sniegtajiem - zemiskem uzbraucieniem, TU ļauj ņirgāties par sevi...un tas neceļ Tavu pašapziņu- bet gremde TO...
Tu esi pieaudzis vīrietis- domā lidzi...

Izskatas pec spelites, kurā Tu Mairi nezini sples noteikumus...tad izstajies un samierinies ar sakavi un zaudejumu.

te visi ir pret Tevi, ...čalīt!!!

Galvu augšā!

J joho 18.10.2011

Varbūt kāds būs nožmiedzis to kretīneli? Tam purnam pakaļ smirdīga smaka velkas.Suka tāds.

M Mairis 02.11.2011

Pateikšu atklāti man vienkārši uzkāst uz Jums visiem un Jūsu domām Un tici man šī lētā tauta nav spējīga iedzīt mani sprukās !!NU UN Ka te kāds muļķis ko raksta !!! Un šaubos ka Tu pats jēdz šīs spēles noteikumus zini es nespēlēju spēli lai zaudētu, pirms iesāku spēli labi iepazīstos ar noteikumiem un patiesi rīkojos lai sasniegtu Sev vēlamo. Smejas jau tas kas smejas pēdējais un līdz manai pašapziņai tev vēl stipri un stipri ko augt ! Un nekad neesmu pieminējis ar labiem vārdiem T.K. Un aiz kā tad slēpjos ??? Jā tiešām Es esmu Mairis Virsis un tikai ... lepojos ar to kāds es esmu !!!

V [email protected] 02.11.2011

Zini ko Virsi uz telefonu zvaniem tu neatbildi, sameklešu tevi vienalga kur, jo tu man naudu parada nepaliksi...Darbs tika izdarits .Ja vajadzes iešu kopā Madaru, un taviem draugiem Karginiem..:)Un tavs podomu dēvējs nevarēs palīdzēt..:)
Sazinies ar mani lidz piegdienai.

M Madara 11.11.2011

Nelaimīgais cilvēks, kurš ir apdalīts pa dzīvi... Neko nav izveidojis savā dzīvē, izņemot bērnu baru, kuriem ir psihiskas problēmas... kaudze ar bijušām sievām... piesedzās ar to, ka viņam ir paziņas KNAB un citos "orgānos", apelē ar dažādiem uzvārdiem no zeme līmeņa amatpersonu vidus... ir parādā gandrīz visiem Garkalnē un bezkaunīgi izmanto citu cilvēku darbu. Lai neatdotu parādus nekautrējas griezties visādās instancēs un rakstīt visādas muļķīgas kļauzas.

т тамара 03.12.2011

все замечательно у Вирсиса- очередная жертва- молодая дама 27 лет с ребенком- которая не знала что этот человек живет в чужом доме - а представлял как свой - дом после проживания данного человека дом в ужасном состоянии и нанесен вред в резмере не менее 65 000 евро-нужен ремонт- вышла из строя отопительная система и прочие неприятности- за 4 дня этого человека выселили из данного дома и когда выезжал- видили бы как все выглядело позорно- он заставлял детей выносить и реально воровать из дома то что ему не принадлежит- старые полки- старую кухню -даже кастрюли хозяйские- все- что только хозяева не уследили- жуликовато вытаскивал свое барахло- при этом одновременно хватался за коленки хозяйки и объяснялся в любви- а когда заходила его сожительница- страстно обнимал ее и говорил что это его жена- не стесняясь присутствия третьего человека -такое мужик себе никогда не позволит- гадостно и мерзко- а он себя считает - видимо- героем- вот вам и вирсис в очередном сериале-счастья тебе и твоим детям- они будут так же воровать счастье у других -берегитесь

X xxx 04.12.2011

Kāpēc gaišŗeģis, dziednieks neraksta par to cik reizes bijis medicīnas iestādē, kas atrodas uz Tv-kai ielas!

ē Ērika 16.12.2011

M.Virsis - DĪĶU IERĪKOTĀJS!!!

Es savu pārestību nēsāju no 2007. gada, kad M.V. mans vīrs samaksāja (ir bankas maks.uzd., un līgums) 4 tūkst.Ls avansu par dīķu ierīkošanu lauku īpašumā! Viņš darbus neveica. Tā kā šo brīnišķīgo meistaru man rekomendēja mans skolotājs Aivars Riekstiņš, es uzticējos... Vēl līdz pat šai dienai klusi cerēju, ka kādreiz cilvēks atjēgsies! Nu ir skaidrs, ka te jau runa ir par liela izmēra krāpniecību.

Neklausieties neviens šais dziednieka slavinājumos! Tā jau ir visnekrietnākā rīcība ko vien spēju iedomāties!

Es izsaku vislielāko līdzjūtību cietušajiem! Ak, ...