Maija Dzirciema iela - Frizieres

Salons zaudējis savu reitingu, visas labās frizieres ir projām un tagad tur strādā meistares bez profesionālas kvalifikācijas. Pirmkārt ienākot salonā valoda kurā uzrunā ir neabšubāmi krievu. Meistaru ārējais izskats liecina par degradējušos un lētu frizētavu, bet pakalpojumu cenas ir neatbilstoši augstas. Ja nevēlaties sabojāt savu ārējo izskatu, veicot matu griezšanu, neizvēlaties šo salonu, ja to vispār var šodien nosaukt par salonu. Interesanti pēc kādiem kritērijiem salona vadība izvēlas sev meistarus? Lasot mājas lapu, rodas iespaids, ka salonā strādā augstas klases meistari, ar bagātu pieredzi, bet patiesībā ir zems līmenis. Pat tādās frizētavās kurās ir tikai spogulis un krēsls griež labāk un kvalitatīvāk. Tiem kas domā tur doties, iesaku meklēt citu vietu. Pats esmu griezis tur matus kādus 5 gadus.

L lll 06.03.2011

Roberts tu pilnigi noteikti esi LOHS!

T ToRoberts 06.03.2011

Ko tu teiktu, ja krievu vietā tur strādātu turki un arābi, kuriem pr savām vēlmēm tu varētu paust tikai žestu valodā, ko tad?

D daiga 06.03.2011

ko teiktu, ko teiktu...ir kā ir... esmu pati šo frizētavu apmeklējusi un izlasot sūdzību, saprotu, ka nekas nav mainījies pat no 2008 gada...

M Mamuts 07.03.2011

Ekonomikai ir jābūt ekonomiskai. Krievu nelegāļus nodarbināt ir izdevīgāk.

O Olga 09.03.2011

Mamuts, idiots :D

T ToMamuts 09.03.2011

Krieviem Latvijā pieder vairāk īpašumu nekā pašiem latviešiem, un krievi drīz šeit būs saimnieki.Krievijai ar Ameriku līgumi jau parakstīti.