M maijamaija 03.12.2013

L Lepnā Lavīze 03.12.2013

Esat pārliecināts, ka norādījāt īsto cilvēku? Šī Maija studē citā augstskolā, kur vispār nav tieslietu fakultātes.

G13 03.12.2013

Būt pastāvīgi apkrāptai ir tavs dzīves liktenis, samierinies ar to un sāc pati krāpt.

M maijaārina 04.12.2013

Piedod Maija, bet tu norādi nepareizo Maiju Āriņu. Esmu šī profila īpašniece, ko norādīji, bet man nav pilnīgi nekāda sakara ar Juresprudenci un es neesmu Tev neko ne lūgusi, ne prasījusi. Būtu ļoti jauki, ja Tu šo savu nepatiku pret mani likvidētu, jo kā jau minēju, neko Tev neesmu lūgusi, neesmu parādā un visus savus kursa darbus (CITĀ AUGSTSKOLĀ - NESAISTĪTI AR JURISPRUDENCI) rakstu pati.

Ceru uz sapratni, Maija Āriņa!

M maijaārina 04.12.2013

Ja Tev - svešo cilvēk ir kādi iebildumi pret mani, tad raksti man privāti, nevis nevainīgus cilvēkus apmelo šādos portālos. 'Ja jau atradi manu profilu draugiem.lv tad jau varēji arī tur man kaut ko uzrakstīt - bet spriežot pēc tā, ka neko neesi man privāti teikusi - tad jau tu mani te SPECIĀLI APMELO...

Pirms runā skaļi pārliecinies par patiesību...

L Lepnā Lavīze 04.12.2013

Un vēl: kāpēc gados jaunie latvieši domā, ka jebkuru, pilnīgi jebkuru, var atrast draugos.lv? Ir ļoti daudz cilvēku, kam riebjas čupošanās sociālos portālos, kam nav laika, kam dzīve ir tik aizņemta, ka vnk nav laika. Tāpēc paķēri pirmo, kura trāpījās? Tu rakstīji cilvēkam, kuru nesauc Maija. Manai māsai, kura arī raksta, samaksāja bez aizķeršanās, vakar vakarā. Tev nesamaksāja, jo darbs nebija pilnīgi pielietojams, bez atsaucēm, neatbilstoši augstskolas prasībām, jo pat nepainteresējies, kurā augstskolā cilvēks mācās un kāds darbs jāraksta. Sacerējums tas nebija noteikti. Priecājies, ka viņa nesūdzējās par tevi, ka raksti nekvalitatīvus darbus un pieprasi naudu.

R Rakstu 23.03.2015

Pievienojos negatīvai atsauksmei! Šī persona maksāja normāli un puslīdz laikā tik ilgi, kamēr netika nosūtīti pēdējie papildinājumi. Tad sākās neatbildēšana uz vēstulēm, smadzeņu čakarēšana, ka visiem cilvēkiem ir problēmas dzīvē (jādomā, ka citiem problēmu nav! un kāpēc man, svešam cilvēkam, tas būtu jāzina), ka mūžīgie komandējumi un nav laika pat inbox pastu pārbaudīt (mūsdienās! kad katrā viesnīcā ir internets! Wi -Fi par brīvu!), ka no algas samaksās (bet mēnesis apkārt un noteikti alga jau bijusi, reizi mēnesī maksā), un, protams, , , utu meklēšana kažokā" - nav tulkojumu no angļu valodas (bet specifisku juridisku avotu tulkošana nemaksā dažus eiro par lapu, par ko bija brīdināta/-s) (dzimumu apšaubu, jo reizēm rakstīja kā vīrietis). Savus 18 eiro gaidu no decembra. Esat uzmanīgi! e-pasts [slēpt]@inbox.lv. Rēzeknes augstskola.

R Rakstu 23.03.2015

P.s. foto nav īstā Maija, vienkārši vārda un uzvārda sakritība.

R Rakstu 23.03.2015

Rakstīju arī viņas, , kolēģei", no kuras bankas konta tika skaitīta nauda. Klusums... Saprotams, kāpēc cilvēks slēpa savu identitāti. Iespējams, tas nav viņas vienīgais nesmukums.

Kolēģi sauc Marina J.

R Rakstu 15.04.2015

Tātad - brīdinu nevienu neielaisties ar cilvēku, kas slēpjas zem šī vārda - Maija Āriņa (meitene uz foto ir cita persona). Lai būtu uzskatāmāk, nocitēšu pirmo solījumu samaksāt:
Цитирование Maija Āriņa :
Labvakar! Es vēl netiku skaidrībā ar savu naudu. Tuvākajā laikā ieskaitīšu. Es par jums neaizmirsu. Paldies.

Un pēc mēnešiem diviem neauglīgas sarakstes:

Цитирование Maija Āriņa :

-par cik darbs nav aizstāvēts vēl vienu gadu gaidīt netaisos, lai tikt pie aizstāvēšanas, tāpēc pārcēlos uz citu augstskolu (veiksmi meklējumos)
tāpēc tos 18eiro es paturu sev kā kompensāciju par radītiem zaudējumiem un neērtībām un nepadarīto no jūsu puses un galu galā es arī varu ielikt antireklāmu jums, lai neviens students negriežas pie jums, redzēsim kurš no tā cietīs vairāk, jo man arī personas kods jūsu ir.

Tā kā, cienījamie, ja pie jums ar kādu lūgumu (tie var nebūt arī darbi) griežas šī persona, informēju - nesamaksās! Sākumā baros ar solījumiem par naudas problēmām, tad solīs no dienas uz dienu (kas interesanti, viss apmierina), bet kad soli paziņot augstskolai, tiek draudēts. Tikai vāja juriste, ja nezina, ka par personas datu publicēšanu var iedzīvoties darīšanās ar policiju. Kā saimnieciskās darbības veicēja varētu pielietot arī citus mehānismus, bet visefektīvākais - augstskolai ir noziņots.

M maijaārina 05.10.2015

Es ļoti ceru, ka tu beidzot esi sapratusi, ka esi apmelojusi nepareizo cilvēku un šo nepamatoto rakstu izdzēsīsi.