L Lauris 06.12.2006

Nu šitik glaimojošu rakstiņu par MAIGA varetu uzrakstīt tikai paši MAIGAs vadošie darbinieki! LOL Cik es zinu viņi strādā ar vienu no sliktākiem profiliem!

S Siice 01.02.2007

Nu nezinu gan... man šobrīd ir tikai pozitīvas emocijas par MAIGAs logiem. 2 gadu laikā nomainīju privātajai mājai logus un MAIGA logus izvēlējos, jo man tos ieteica un man arī iepatikās kā viņi izskatījās. Proti, tie atšķīrās pēc izskata no citu firmu logiem. He, laikam jau šoreiz nostrādāja tīri vizuālais faktors, jo neko no logu profiliem nesaprotu. 4 logus vasaras vidū man uztaisīja 1 mēneša laikā.Tas, ka brigādē ir jauni puiši taisnība. :) Tā kā man ļoti patīk sekot līdzi visādiem labošanas procesiem, tad vairāk vai mazāk, bet stāvēju klāt, kad puiši (īstenībā jauni vīrieši, man liekas 25-30) logus lika iekšā. Atkritumu un putekļu bija nenormāli daudz, bet puiši lielāko daļu savāca, man atlika tikai izslaucīt grīdas. Runājot par čekiem, jāsaka, ka man gan iedeva čeku apmaiņā pret naudu. Ziemā sajutu, ka no viena loga pūš, tāpēc zvanīju un vaicāju vai kāds var atbraukt un salabot. Šķiet, ka pēc nedēļas tiešām atbrauca jauns vīrietis, kaut ko pagrozīja un nekas vairs nepūš.

A Aix 01.11.2011

Es esmu apmierināts. Nomainīju visus logus dzīvoklī pirms 4 gadiem. temp +4 grādi. kvalitāt normāla nevaru sūdzēties . Kaiminji iegrābās ar Nels logiem. + vecāki nomainīja līvānu mājai visus logus un paši ielikām un viss o.k + vinji iedeva visiem logiem insektu tīklu.

Ir o.k