www.sudzibas.lv Magnuss Apbedīšanas Salons Naudas izkrāpšana un čeku nedošana

Magnuss Apbedīšanas Salons - Naudas izkrāpšana un čeku nedošana

zagļu banda!lai apbērētu pensionāru, no dzīvesbiedra tika paprasīti pāri par 1000 euro!!! 2 pensijas, kas pienākas dzīvesbiedram, viņi jau uzreiz pateica, ka formēs uz sevi, jo tāpat tā nauda būs viņiem jāsamaksā...tie jau bija 400 euro. plus vēl 700 ar kapeikām par pārejo? PAR KO?un kad pēc bērēm nākamā dienā tante zvana un prasa čeku - atbildes? priekš kam jums vajag? jums taču tāpat nekur neviens to naudu neatgriezīs... PRIEKŠ KAM JUMS?sākumā negribēja ne dzirdēt par čeku, bet kad tantuks, protams, neatlaidās, tad atbildēja - labi, mēs jums izrakstīsim čeku par 400 ur.tantuks nepiekāpās, nē, ka vajag visus 700 pāari (nu kaut vai tos, ko pats no savas kabatas maksājis), un TIKAI beigās, kad noskaidrojās, kad viena tantuka draudzene ir pazīstama ar šī kantora vadību, kopa ar draudzeni ejot, izdevās iegūt čeku par tiem 700 ar kapeikām euro...tie 200 eur par pensiju pabalstu tika iebāzti kabatā!unu tas vilkās ganrīz 2 ned garumā, gandrīz katru dienu braucot pie viņiem uz kantori un zvanoties n-tās reizes.PUBLISKS FUJJJ!un par mūziku nerunāsim vispār -tika solīta kāda mūzikas konservatorijas studente, bet atnāca apskretusi vecene ar vēl apskretušāku nenoskaņotu vijoli.... drausmīgi.... uz ko komentārs - nu ja, viņai jau meita mācās konservatorijā, tad abas kopā uzspēlē... manām muikālajām ausīm nepieņemams skanējums..te būtu VIDam ko parakāties, gan jau daudz ko atrastu! NOTEIKTI neiesaku šo firmu! nekad vairs!