www.sudzibas.lv Magnolija City slikts serviss, krāpšana

Magnolija City - slikts serviss, krāpšana

Labdien!

Magnolijas city kafejnīca, kura atrodas Jelgavā – šokēja visus!!! Tāda attieksme nav pieļaujama!!! Cilvēki maksā naudu, lai nosvinētu savus svētkus ar saviem mīļajiem, taču pretī saņem tikai uzbraucienus! Tagad, kad sāku dalīties ar draugiem pieredzē, sapratu, ka mēs neesam pirmie un vienīgie, kurus apmāna! Ar vārdiem pat grūti raksturot magnolijas city kafejnīcas personāla, tai skaitā īpašnieces attieksmi pret klientiem!!! Esam šokēti!!! Tādu kaunu piedzīvojām pirmo reizi!!!

Tikko svinējām dzimšanas dienu kafejnīcā magnolija city. Nevienam neieteiktu tur rīkot jebkādus pasākumus. Pēc mūsu svinībām pirmā vēlme bija dalīties ar cilvēkiem savā iespaidā, lai vairāk neviens neiekļūtu tik šausminošā situācijā kā mēs.
Sāksim ar to, ka elementāri netika ievērotas ētikas normas, dakšas un naži nomesti kā pagadās. Sākoties svinībām, sapratuši, ka uz galda pat netika salikti dzeramie (sulas, limonādes, šampānietis, vīns un utt.) , pats galds bija uzklāts ļoti saticīgi, praktiski pustukšs, neskatoties uz to, ka cenas viņiem ir visai augstas, bet ēdamā bija ļoti mazs, pietam viss bija negaršīgs, siltos ēdienus vispār nevarējām sagaidīt. Uz lūgumu vai varētu kaut ko jau pasniegt, viesi izsalkuši, durvis tika aizcirstas manu acu priekšā. (tajā brīdī pati saimniece, viņas mamma, un vēl kāda sieviete atradās virtuvē) . Negribējās ne mirkli tur aizkavēties, taču ciemiņi bija uzaicināti, vajadzēja saņemties, bija grūti, pat līdz asarām par tādu attieksmi. Jubilejas noskaņojums bija pilnīgi sabojāts.
Pašā sākumā, kad sastādījām ar kafejnīcas īpašnieci ēdienkarti, viņa teica, ko jūs tik daudz pasūtat, ēdiena būs tik daudz, ka jūs visu ņemsiet mājās, cik labi, ka mēs tomēr pasūtījām daudz vairāk, tik un tā, galds bija pustukšs, ja paklausītu īpašnieci, galds būtu tukšš, saku atklāti.
Vēl moments, kad svinīgā vakara vidū aiznes no viesiem netīros traukus, neatnesot neko vietā, viesiem pat nebija no kā ēst, salātos jau pašā sākumā nebija saliktas karotes.
Personāla attieksme nekāda, tā vietā lai atvainotos viņi vēl uzbrauc virsū un mēģina tevi padarīt par vainīgu. Pati saimniece ar savu mammu pat uzdrošinājās uzbļaut virsū! Bijām šokēti! Gandrīz visu vakaru kafejnīcas īpašniece nosēdēja savā kabinēta, neiedomājoties pienākt un pavaicāt varbūt mums kaut kas ir nepieciešams. Pašiem vajadzēja iet un viņu meklēt. Par apkalpošanu nauda arī bija samaksāta, taču nekādas apkalpošanas gandrīz nebija!
Vārdu sakot, ļoti šausmīga un nepatīkama vieta, un vēl samaksājot lielu naudu. Tādu kaunu viesu priekšā nekad neesam izjutuši, ar sliktāku vietu par šo kafejnīcu magnolija city savā dzīvē vēl nebijām saskārušies. Žēl, ka pašā sākumā nepalasījām atsauksmes par šo vietu, tagad saprotu, ka neesam pirmie kuri nokļuvuši tik šausminošā situācijā.
Svētki bija sabojāti !!!