www.sudzibas.lv Magicdeals.lv Mānīšana un rupja atieksme

Magicdeals.lv - Mānīšana un rupja atieksme

Sveiki. Iegādājos www.magicdeals.lv mājaslapā kuponu omnivas pakomātiem - kā izrādījās, tas attiecas tikai uz viņu preču sūtīšanu! Tā kā no viņu mājaslapas neko pasūtīt nevēlos, tas nozīmē ka esmu tikusi maldināta! Šo kantori sazvanīt nav iespējams - atsūta sms, ka runāt nevar, tikai sms un uz e-pastu ļoti rupji atbildēja. Uzrakstīju, lai atgriež naudu, uz ko nav man nekādas atbildes saņemtas!

23.01.2019

Andris Sa 23.01.2019

Pasi ir vainigi. Vajadzeja palasit kas rakstits zem preces. Tikko parbaudiju, tur rakstits par to.

,"Piegāde attiecas tikai uz mūsu mājas lapā pirkto preci!

Pēc pasūtījuma veikšanas rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@magicdeals.lv un norādiet uz kuru Omniva pakomātu sūtīt pasūtījumu. Epastā lūgums norādīt obligāti vārdu, uzvārdu un mobilā telefona numuru."

T Tvoja mamačka 24.01.2019

AB777 vienkārši daunis, lai vairāk neteiktu