magazins.lv - magazins.lv

Sveiki. Ceru ka jums nenaksies saskarties ar sadu problemu. Saja internet veikala pasutiju jaku savam puisim un svetkiem un beigas izradas ka jau 5 menesus ka nespej atsutit preci. Kaut kada mahinacija tur notiek. Rakstiju viniem ar pieprasijumu atgriezt naudu atpakal tik pateica ka jau atsutija un neko neesmu sanemusi un vairak neatbild. Ta ari paliku bez naudas un jakas.Esiet uzmanigi pasutot nezinamas majas lapas kaut ko :(

D dell14 08.03.2015

man arii taada pati probleema-melo, staasta par bankrotu utt. Es so lietu taa neatstaasu, sagalabbaata visa sarakste epasta.Veersiisos pateereetaaju aizsardziibas centraa un policijaa par kraapnieciibu

M madzinators 26.03.2015

es tomer noriskeju un pasutiju...kad biju jau ceribas zaudejusi tomer atnaca..ta laikam ka veiksmes speele...
bet tomer nacas gaidit 5 nedelas

R ri4y 26.03.2015

Nebija domas paskatīties, ka viņu domēns uztaisīts uz bezmaksas servera platformas ne?