www.sudzibas.lv Madars S. Krāpšana, maldināšana, alkatība, necieņa

AtrisinātaMadars S. - Krāpšana, maldināšana, alkatība, necieņa

Madars S, cilvēks kurš pasniedz sevi par profesionālu inženieri-arhitektu. Visu prot, saprot, spēj. Sola darbus paveikt īsos termiņos. Kontaktē mierīgi un cenšas tevi pārliecināt par to ka tikai viņš spēs jums palīdzēt un izdarīs visu viss augstākajā līmenī.
Tu esi klients-pasūtītājs, tikai līdz brīdim kamēr neesi samaksājis šim bezkaunīgajam nelietim avansu, tālāk sākas pats interesantākais:
Solījumiem nav nozīmes.
Darbs izpildīts pavirši-kļūdaini.
Būvvalde to regulāri atgriež.
Par klientu ņirgājas, ignorē, neatbild uz zvaniem.
Spriežot pēc regulāriem zvaniem kurus viņš neceļ, tādu kā es ir daudz.
Šim cilvēkam nav pat inženiera un arhitekta sertifikāta, nav biroja un profesionālās komandas par kuru šis cilvēks saldi mīl piemelot! Tas arī ir iemesls kādēļ manu projektu, būvvalde vismaz reizes septiņas atgrieza atpakaļ (cik tas prasa laiku....)
Atsaucieties visi kuri ir saskārušies ar šo šarlatānu?
Viņa numurs ir 28760***.
Izvairieties!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 16.08.2016

Madars S. vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

P Postaler 14.07.2016

Paša vaina, ja iet uz kautkādu kaktu kantori pie kautkāda atmara..